Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha neten arulsz bármit, előre...

Ha neten arulsz bármit, előre utalás kovetoen fel adod és 2 nap után írnak, hogy nincs is rajta a pl bershka címke mivel a képen meg rajta volt mellesleg. Akkor az ilyen csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Elő fordult több ismerősömmel is, hogy vmi pici dolog nem volt rajta, új volt le lett vágva a címke de a hirdetett képen meg rajta volt és utána üzenetben kerdore vonnak hogy ez nem is stb... Az ilyen az szórakozik? Vissza akarja kérni a pénzét és még akarja tartani közben a meg kapott terméket?
2019. dec. 17. 22:34
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg mégsem tetszik neki amit megvett ( hiába azt kapta amit a képen látott) vagy nem áll jól neki,esetleg megbánta a vételt, így próbálja vissza vetetni. Tapasztalat ,6 évig árultam ruhákat, az ilyent hagyni kell a fenébe. Ha legközelebb is vásárolna én akkor nem foglalkoznak vele, ha eleve ilyen problémás. Látta mit kér, utólag jogtalan reklamációt nem vagy köteles elfogadni. Ha biztos vagy benne úgy küldted el az árut, olyan állapotban amit megbeszéltetek akkor itt a vevő akar áskálódni, az ő gondja, miért vásárol neten ha annyira bizalmatlan.
2019. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Látta a képen is címkét, napokig nem akart válaszolni mire nagynehezen sikerült letisztazni az utalás és a postázást!

Most itt veri nekem a tmatamot egy címke miatt amit teljesen le sem vágtam róla mivel már úgy voltam nem is viszi el majd max oda adom az egyik család tagoknak az árát meg ne lássa!

2019. dec. 17. 23:14
 3/4 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele, nem tetszik neki, aztán vissza akarja kérni a pénzt...

Akkor vegyen boltban, nem vagy köteles visszaadni, ne foglalkozz vele!


Másrészt engem annyian átcsesztek... Utolsó pillanatban eltűni, mikor összecsomagoltam, azt hazudta elutalta... Meg küldhek neki 20 képet róla stb.

2019. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezért nem akartam nagyon neten árulni!

Rengeteg ilyenről olvastam az utóbbi időben

Köszönőm!

2019. dec. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!