Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hitegetik az embert 3...

Miért hitegetik az embert 3 napig, hogy el viszi, kell neki utána ha írsz rá, hogy fel adtad másnak mert ő tényleg utalt és nem tette szóvá a posta költséget, hogy miért ennyi az annyi?

Figyelt kérdés
Ha nincs pénze vagy ha unatkozik,miért szórakozik másnak az idejével ?
2019. dec. 18. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem uta, akkor nyilván nem adod fel neki, hanem annak, aki utal.

Próbálj nem foglalkozni az ilyenekkel.



Nekem olyan volt, hogy megírta a címét és hogy 2 nap múlva legyen ott a termék. :D



De olyan is van, hogy megegyeztek, aztán reklamál, hogy kevesebbet fizettél. (pedig annyit utaltál, amiben megegyeztetek+a posta)


Volt olyanom is, hogy véletlenül utaltam 200 ft-al kevesebbet, ezt követelte meg a doboz árát, amibe csomagolta volna. Hát, azonnal visszakértem a pénzt, az bezzeg derogált volna, de akkor viszont kapásból rendőrség.

2019. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Vatera és nem írtad a termékismertetőbe hogy 3 napon belül el szállítania, akkor jogtalanul méltatlankodsz.

Ha leírtad, akkor jogos.

De mivel a Vaterán értékelni kell a tranzakciót, leírhatod a véleményed, csak ne csodálkozz, ha te is megkapod a negatívat!


Ha Jófogás, akkor meg ne érdekeljen mit gondol, egyikőtöket sem köti semmi! Utalni egy ismeretlennek csak a hülye utal a Jófogáson, ahol a cég nem áll jót a hirdetőkért.


És végül:

Hány éves vagy, hogy még meglep, hogy ritka a korrekt, szavatartó ember, mint a fehér holló?

2019. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te még mindig itt nyüglődsz? Reggel azon sírtál, hogy a vevő vissza merte kérni a pénzét amiért te nem azt küldted neki amit megígértél, most meg megint van valami balhé? Hagyd abba a kereskedést, ha nem tudod korrektül csinálni.
2019. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!