Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy...

Hogyan koptassak le egy konkrét kéregetőt?

Figyelt kérdés
Van egy kéregető hetente 2-3x is kb oda jön hozzám kérni,pedig soha nem adtam még neki.

2019. dec. 18. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Elôveszel egy százast, még megmondod neki, akkor lesz pénz te csöves ha megfürdesz, vagy táncoltasd. Én ezt csinálom velük mindig. Egybôl lekopnak😂
2019. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagy büszkeség, #1...
2019. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Az. Imádok másokkal kicseszni.😂
2019. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk többieknek szemkontaktus nélkül nem jön oda senki, vagy ha mégis, többedszer már rájön, hogy kár fáradni.
2019. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam neki a tutit:

- Nincs egy kis apród?

- Nincs.

- De nekem kéne.

- Nekem is, ezért megyek épp dolgozni.

2019. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Az elso ezt annyira elvezi, h mar tobb kerdes ala is leirta nagy buszken. Gondolom ha eleg sokszor leirja akkor elhiszi, hogy tenyleg meg is mert tenni barmi ilyet. De ha tenyleg eleg bator akkor mondjon ilyet egy fiatal ciganynak, az majd jol megtancoltatja ot :)
2019. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6. Mondom én akárkinek. Nálam nincs erôsebb.
2019. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mivel a szomszéd városban találkozok velük mindig azt mondom, hogy bocsi, csak a buszomra maradt már pénzem. Ha kajára kér akkor meg megmondom neki, hogy menjünk be a legközelebbi boltba veszek neki pár zsemlét és valami szalámit.
2019. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Van egy tuti módszer, egy vagány, gyúrós, verekedős sráctól láttam a módszert, kipróbáltam és működik.


Hozzá se kell szólni. Szembe fordulsz a kéregetővel és a lehető legkomolyabb arccal mélyen belenézel a szemébe. Közben kinyújtod a jobb karod és a mutatóujjaddal elfelé mutatsz távoli irányba. Addig tartod a szemkontaktust rezzenéstelen arccal, amíg ő meg nem szakítja.


Évek óta ezt használom és mindig működik. 3-4 másodperc alatt kapcsolnak, megfordulnak és elhúznak szó nélkül.

A legjobb benne, hogy nem kell szóba állni vele, nem kell magyarázkodni, miért nem adsz lóvét.

2019. dec. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9-es. Ez a módszer tetszik :D Ha legközelebb belefutok egybe, biztosan kipróbálom.
2019. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!