Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok önmagam, olyan...

Nem vagyok önmagam, olyan produktìv mint általában, mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Eddig egész jól elvoltam, összpontosítottam egy újonnan elkezdett tanfolyamra, amit nagyon szerettem/szeretek. Jól is ment, egyész ügyesen csináltam(szépségipar).

Viszont most úgy érzem nagy nyomás nehezedik rám és nem tudok összpontosítani semmire úgy ahogy kellene.

Itthon nagyon sok mindent kell elrendeznem még karácsony előtt, aztán főzés, sütés, illetve 23.-ig minden napra vállaltam egy vendéget. Mivel kezdő vagyok, stresszelek azon,hogy milyen lesz és jól fogok-e teljesíteni.

A napokban még gyakoroltam és úgy érzem nem tudok úgy teljesíteni,mint eddig mikor nyugodt voltam. Mindennel tele a fejem és nem tudok összpontosítani.

Mit tegyek ebben a helyzetben, hogy újra a régi legyek és tudjak koncentrálni? Nagyon megköszönnék pár tanácsot!22n


2019. dec. 19. 13:03
 1/1 kapcsolo18 válasza:
Szia! Írtam neked privát üzenetet, majd nézd meg, amikor ráérsz! :)
2019. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!