Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan embereke...

Hol találhatnék olyan embereket, akik csatlakoznának egy ilyen közösséghez?

Figyelt kérdés
Vissza szeretnék térni az ősi életmódhoz, és úgy élni, mint az emberek több ezer évvel ezelőtt.

2019. dec. 19. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem az interneten. :)
2019. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Barlangokban.
2019. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyon élném, növénytermesztésben és állattartásban, feldolgozásban, tartósításban jártas vagyok, lényegében önellátó lehetnék most is. Te hogy képzeled el? Nagypapáméknak volt egy nyaralójuk Zánkán az erdőben, pár éve beköltözött melléjük egy csapat hippi a susnyásba lakókocsival. Csodáltam őket, elvoltak maguknak boldogan, szerényen
2019. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogsz tudni úgy élni, mert már nem több ezer évvel ezelőtt van. Lehet ha akkor élnél már amúgysem lenne túl sok éved hátra, mert nem a boldog idős kor jellemezte az akkoriakat.


Törekedj arra, hogy környezet tudatosabban, jobban, őszintébben élj. Termelj növényeket, tenyéssz állatokat, ehhez rengeteg közösség van a facebookon is, de ne egy olyan világban akarj élni, ami nem létezik. Maradj a földön.

2019. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Először is felejtsd el az internetet, masodjára sok sikert kívánok! Úgysem bírnád sokáig.
2019. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Tök jó lehet oltások nélkül terjeszteni azokat a halálos betegségeket, amikre már évtizedek óta van megoldás. Vagy hogy gondoltad ezt az "ősi életmódot"?
2019. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a #3-nak az egyetlen hasznos választ!
2019. dec. 19. 14:40
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnél állatias ösztönök módjára élni? És így kommunikálni, hogy: Ö-Ö-Ö.
2019. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14-es nem az amish-okra gondolt a kérdező, bár szerintem az amish-ok is neccesek.


Hanem kb. az ősemberekre, hiszen több ezer évvel ezelőtti időszakot írt, az lehet 6-4 millió évvel ezelőtt is ezresével számolva. :D


Nem határolta be.

2019. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel magadnak egy farmot, és keresel hasonló gondolkodású embereket, jobb mint egy közösség tagjaként, mert úgy nincs az a veszély, hogy idővel kisemmiznek a közösség nevében.
2019. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!