Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lett ilyen ez az oldal?

Mikor lett ilyen ez az oldal?

Figyelt kérdés
Már inkább nem is válaszolok, mert hiábva igyekszem normális értelmes válaszokat írni (ráadásul helyesírási hiba nélkül) állandóan lepontoznak.
2019. dec. 20. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Évek óta az. Engem már nem érdekel. Néha válaszolok, vagy trollkodok vakamit, aztán ez van. A gyöngyszemeket legalább jó gyüjteni. :D
2019. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most a kérdés miatt itt is mindenkit le fognak pontozni. Én a helyedben nem válaszoltam volna xd
2019. dec. 20. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Már jó ideje ilyen sajnos. Régen sorba írtam választ majdnem minden kérdésre, amiben kompetens voltam, mivel alig kellett plusz infót, helyesbítést kérni. Ma meg már ott tartok, hogy a privát üzenetek menüjét meg sem nyitom, a kérdések nagy részét átugrom az értelmezhetetlenség, vagy épp az ékezetek hiánya miatt, ha meg válaszolok, sokszor jön a negatív pár idiótától, mert ők vallási alapon képesek szembemenni akár a fizika törvényeivel is. Épp ezért ahová egyszer írtam választ, oda be sem nézek többé.
2019. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Annyi baj legyen. Amúgy is 51%-ról indultam. :D Senkinek nem tetszik, ha megmondom a tutit.
2019. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Olyan témaköröket kell nézni amelyeknek megválaszolásához magvas gondolatok szükségeltetnek. Én a filozófia témakörében szoktam válaszokat adni a kérdésekre. Tanulás céljára is lehet használni. Mindenki egyéni kompetenciája mit oszt meg az interneten. Az erkölcsi süllyedése a társadalomnak már korán megkezdődött. Megmutatkozik az oldal egyes témaköreiben. Segítségnyújtásom tehát nem mindenkinek szól. Fel kell emelkednie az embereknek hogy megértsék szavaim a témában.

Kvázi mint a Babits verseit és első kötetét, Levelek Iris koszorújából.

2019. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez az oldal is a reklámokból él, egy üzleti vállalkozás. Én ezt a százalékos értékelésrendszert egy baromságnak tartom, mert semmilyen hasznos infót nem hordoz, és úgy gondolom, egy értelmes ember ki tudja szűrni a hasznos válaszokat függetlenül a százaléktól, sőt, azért kiváncsi volnék, ki mennyire tartja ezt fontosnak.
2019. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez a válasz pontozás annyira nem kéne. Az oldalt nem fejlesztik. Évek óta ugyan az a "rendszer" működik.

Majd az olvasó pontoz magában és ennyi. Eldönti, h oké vagy sem.


Egyébként én azt pontozom le, akinek tetszik a kommentje. :D sztem vicces.

2019. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedvesség angyala: nincs is filozófia témakör.
2019. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos a pontozás? Ha jó dolgokat írsz, akkor az úgyis jó, hasznosítható, esetleg valaki betalál privátban.
2019. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!