Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzed ez nem a te életed?

Úgy érzed ez nem a te életed?

Figyelt kérdés
Hogyan élsz most és milyen körülmények közt élnél a vágyaid szerint?( ami reális és teljesíthető) hogyan élnél másképp?
2019. dec. 21. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sikeresnek érzem magam a munkámban, néha éreztem úgy hogy valami mást csinálnék, de mindig rájövök hogy az nem én volnék. A szociális életem egyenlő a nullával, de elég magamnak való vagyok ezért nem panaszkodok. Jó pénzt keresek a vállalkozásommal, de határ a csillagos ég..viszont nem vagyok telhetetlen, saját kocsim már van, most családiházra gyűjtök, nem akarok hitelt felvenni és egyedül vagyok szóval még vagy 2 évig spórolhatok rá. Ha az megvan akkor saját család, gyerek...úgy lenne teljes az életem.
2019. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szabadon szeretnék élni,mint a madár.
2019. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a segítő szakmában dolgozom, amit nagyon kezdek nem szeretni. Egyszerű életet élek e mellett, nagy igényem nincs, párom, gyerekem nincs.

A vágyam? Segítő területen, de nem a jelenlegiben dolgozni, az életkörülmények maradhatnának, azonban egy társ jó lenne.(F)

2019. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én álmomban így élnék..4 gyerekem van,városban élünk,vagy legalább egy 4 szobás házban teraszokkal, heti kétszer dolgozom,amikor a férjem épp szabad és tud vigyázni a gyerekekre..lennének szüleim tesóim,ez nem megvalósítható,de legalább nagy haveri körünk lenne összejárnánk.ehelyett egy gyerekem van egy faluban lakunk csak két szoba és kicsi is,ezt is vissza kell majd adni rokonnak,1-2 barát,ritkán érnek rá..és most munkám sincs
2019. dec. 21. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az h nincs munkád, az pozitív is lehet. Nem megy el az energiád fszságokra.
2019. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!