Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átkérettem magam máshová mert...

Átkérettem magam máshová mert nagyon rossz ott dolgozni és a főnök nem tesz át, miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

A főnökömnek van még egy helye , oda is keres embereket. Engem pont kda vett fel ahol egyszeruen nem bírok megmaradni az emberek miatt.

Mondtam neki, hogy nem lehetne e szó róla hogy átmenjek dolgozni a másik helyre azt mondta ő is gondolkozott már rajta majd beszelunk rola.

Másnap megint megkerdeztem erre elkezdett ordibalni, hogy én nem tudok beilleszkedni és a másik helyen is alkalmazkodni kell és én nem tudok, meg biztos azert nem jövök ki a többiekkel mert velem van a baj egyertepmuen, de a tobbiek nem hibásak.

Hírdeti a munkát interneten is es nem tesz at.

Azt hozzá teszem,ahol most vagyok hetente jönnek mennek az emberek, mert senki sem bírja ami ott van , van ott 2 lány aki evek ota ott van es ugy tesznek mintha ok lennenek a fonokok a fonok meg olyan rossz emberismero hogy egy 5 eves gyerek rajuk néz és megmondja hogy rosszindulatu, bunko, flegmak de a főnök ezt nem latja.

Az első pár napban, mondta is nekem hogy látja hogy nem érzem ott jol magam, a vendégek is mindig szova teszik hogy latszik hogy milyen rossz lehet ott dolgozni, de mostanaban mar nem mond semmit pedig szinte sirva dolgozok már komolyan mondom. De ha meg otthagyom ,éhen halok.

Nem tudom megjátszani hogy jó a kedvem, az arcom tiszta pattanas a sok idegtől, miota ott vagyok fogytam 5 kilot.

Miért csinalja ezt?

Mindkét helyre azert keresi az embereket allandoan mert ilyen szemtelen?

Miért nem tesz át engem?

Nem arrol van szó hogy em tudok alkalmazkodni, eppen hogy tudok alkalmazkodni de ahhoz a két lányhoz nem lehet


2019. dec. 23. 12:15
 1/2 anonim válasza:
Hát keress új munkát.
2019. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző vagyok, egyébként azért csinálja mert szerinte megteheti. Annyira rossz emberismerő nem lehet, mert kiismert téged, hogy csinálhatja ezt, úgysem hagyod ott.
2019. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!