Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elkövetkezendő 3 nap lesz...

Az elkövetkezendő 3 nap lesz az az időszak, amikor a jó magyar a szokásához híven napi 8000 kcal-t visz be a szervezetébe és megháromszorozza a cukorbetegségének kialakulását, mert karácsony lesz?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem azt, hogy ilyenkor természetes az embereknek, hogy a kisujjukat sem mozdítják az egészségük érdekében, úgy és annyit esznek, mint a disznók, és az ünnepek alatt képes 1 teljes ruhaméretnyit hízni. És ahelyett, hogy megelőzné a bajt és mértéket tartana, inkább mindent megtesz, hogy négypofára zabáljon.
2019. dec. 23. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálad mi lesz a menü?
2019. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Semmi olyan, ami más hétköznapokon ne lehetne.

Levesek, húsételek, zöldségköretek, halfélék, minden csak és kizárólag mértékkel.

2019. dec. 23. 21:07
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nem a menüvel van szerintem a baj, hanem a mértéktelen zabálással. Ha mindenből eszik egy keveset, baja nem lesz.


De amugy miért izgat, ki, mit, mennyit eszik?

2019. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Így van.

Reggeli:

franciasaláta, sonka, sajt, tojás és két nagy szelet mákos bejgli.

Tízórai:

Kávé + mézeskalács

Ebéd:

halászlé, töltöttkáposzta, steak, rántott hús, 3 szelet diós bejgli és 3-4 sör.

Uzsonna:

Torta

Vacsora:

Baconbe tekert máj, töltöttkáposzta. Mákos bejgli

2019. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hadd egyen mindenki és ünnepelje úgy a karácsonyt ahogy szeretné. Te is élvezd az ünnepet, törődj a magad dolgával, foglalkozz a családoddal és ne puffogj azon hogy más mennyit eszik karácsonykor. Mindenkinek jobb lesz :)

Én is két pofára zabálok minden karácsonykor, köszönöm szépen makk egészséges vagyok

2019. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Hiába eszel répafőzeléket fűszállal. Hiába futsz az erdőben... Nem tudsz egészséges lenni. Mert a kizsákmányoló rabszolga rendszer szép lassan megöl. Ilyenkor kicsit lazít a magyar és jólérzi magát.

Egyszer élünk

2019. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"Én is két pofára zabálok minden karácsonykor, köszönöm szépen makk egészséges vagyok"


Azt te csak hiszed, voltál teljeskörű szűrővizsgálaton? Aligha.


"Hiába eszel répafőzeléket fűszállal. Hiába futsz az erdőben... Nem tudsz egészséges lenni. Mert a kizsákmányoló rabszolga rendszer szép lassan megöl. Ilyenkor kicsit lazít a magyar és jólérzi magát."


Nem igaz. Egészséges életmód, tudatos táplálkozás, mozgás, vizsgálatokra járás, és minden rendben van.

2019. dec. 23. 21:25
 8/25 Clay Morrow ***** válasza:
97%

""Azt te csak hiszed, voltál teljeskörű szűrővizsgálaton? Aligha.


És ha elmegy és a pofádba nyomja a bizonylatot arról, hogy makk egészséges akkor meg mit csinálsz? HM? Jaj, úgyis tuti fogsz kapni valamit amibe bele tudnál kötni, inkább majszold tovább a kenyérkaréjt a zöldségeiddel. Ahelyett, hogy mások életével foglalkoznál, inkább fékeznéd magad e téren, ahogyan fékezed magad a zabalással.

2019. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehetne ezt a vegán propagandát hanyagolni? Ünnepek utánra,például?
2019. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Mert biztos attól lesz valaki cukorbeteg, hogy az ünnepek alatt a szokásosnál kicsit többet eszik. Értem én, hogy fontos az egészséges életmód, de miért kell ezt még ilyenkor is erőltetni? Egy évben egyszer van karácsony, akkor meg hadd egyen már mindenki azt, amit akar, persze mértékkel. Azt sem értem, hogy ez miért zavar ennyire. Ha te megfelelően táplálkozol, akkor szerintem teljesen mindegy neked, hogy más mennyit és mit eszik.
2019. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!