Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok a szemébe nézni...

Nem tudok a szemébe nézni mert tetszik, de ő azt mondja fura vagyok és nem veszi észre hogy mivan. Nem egyertelmu?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudok a szemebe nezni mert erzek iranta de ő mindig mondja hogy én nem nézek a szemébe és a földet nézem és hogy fura vagyok. De neki az komolyan eszebe sem jut hogy azert nem nezek a szemebe mert erzek iranta valamit?

Ez nem egyertelmu?

De azt bezzeg eszreveszi hogy nem nezek a szemebe es mindig szová teszi.

Vagy azert mondja hogy fura vagyok mert ő postosan jol tudja hogy erzek iranta valamit?

Szerintetek?


2019. dec. 24. 14:54
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
Nem lát a fejedbe.
2019. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha veletek ezt csinalna egy lány, nem lenne egyertelmu hogy mi a helytet most úgy őszintén?
2019. dec. 24. 15:11
 3/11 TR75 ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű. Lehet, hogy számodra az, de neki biztosan nem.
2019. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű! Én például annak sem nézek a szemébe akit utálok, és annak sem akivel nem akarok beszélni.
2019. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kedvelek valakit akkor alap, hogy a szemébe nézek.
2019. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TR75 ***** válasza:
100%

#5

Ami neked alap, az másnak nem biztos. És olyanra is van példa, hogy kifejezetten zavaró, amikor más a szemedbe néz. Nem vagyunk egyformák. Pont emiatt nem egyértelmű ez a szemlesütés-dolog sem. Egyszerűbb lenne megmondani, hogy mi a helyzet.

2019. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenki teljesen más. Ez nagyon a sajátos gondolkodási formád, de ahogy láthatod ha szeretnéd, ő teljesen máshogy látja a világot. Amikor ő rád néz, és ezt látja, nincs benne az a hangulat a nézőpontjába, ami neked átönt mindent, és egyértelmű. Ő nem érti.

Választ is akar rá, nyitottan, ezért hozza fel mindig.

Érdekled, de erre ő nem is gondolt.

Beszélj vele nyíltabban. Mondhatod, hogy valamilyen szinten felnézel rá, és kedveled, ezért nem mersz rendesen a szemébe nézni.


Sok sikert. :)))

2019. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek a szemébe nézek ha beszélek hozzá vagy szól hozzám, neki nem tudok mert annyira zavarban vagyok de nem veszi észre
2019. dec. 24. 16:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy? Mit szertnél tőle? Mert így semmire nem fogsz jutni.
2019. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én vele szeretnék lenni, mint egy pár!

Egyebkent ha nem érdekelném mint nő, akkor szóvá tenné hogy nem nézek a szemébe meg fura vagyok?

2019. dec. 24. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!