Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adtál már fel valamit, (tanulm...

Adtál már fel valamit, (tanulmányok, karrier, kapcsolat) amibe korábban sokat fektettél? Mi volt az és miért kellett elengedned?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Karriert... Közbejött egy terhesség.


Majd lesz másik munka, mostmár úgy vagyok vele.

2019. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Feladtam mindent.Az edzés miatt.
2019. dec. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyetem, mert elb/sztam rossz párkapcsolat miatt, de aztán elvégeztem ugyanazt a szakot máshol, meg még egyet, szóval összességében jól jöttem ki belőle. Csak elvesztegettem pár évet.

Párkapcsolat, na ez katasztrofális terület. Könyvet lehetne írni róla.

2019. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as ugyanebben a helyzetben vagyok

Te hogy másztál ki belőle?

2019. dec. 24. 19:07
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a hobbimból kellett elég széles sávval kilépnem, - egy amatőr együttesben basszus gitároztam, énekeltem az 1990-es évek elején. Az együttes volt az életem, de ez az együttes idővel alkotás képtelenné vált és a tagjaiban sorra erősödtek fel a magánéleti törekvések arra a szintre, hogy érdektelenné vált lényegében számukra a zenei vonal. Egy ilyen csapattal nem volt mit kezdeni, feloszlott. Lélektanilag nagyon hosszú ideig nem találtam magamra, mert eszméletlenül sok energiát fektettem abba, hogy jól működjön az együttes, de egyedül kevés voltam ahhoz, hogy megakadályozhassam az együttes feloszlását.
2019. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%

Egyetemet hagytam abba, részben mert untam, részben párom lett.

Később folytattam volna,de dolgoznom kellett és nem tudtam vállalni. Most már késő bánat....De akkor nagyon szerelmes voltam és nem gondolkodtam előre, sajnos.

2019. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Szakmámat végül nem tanultam ki pedog aok gyakorlati helyem volt önáletrajzom is meg van tömve, de ha a tanár beközli h unszimpatikus vagyok és tele vág 1-esel felnött oktatásban hát inkább nem érdekelt....

Most dolgozom és nagyon jolnérzem magam imhol fáj h nem jött össze és nem a tudásomat értékelték de a vizsga hiányában nem tudtam tapadztalattal sem elhelyezkedni a szakmámban....

2019. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Tippmixet.. Tök szépen lépcsőztettem, aztán egy gólon buktam 1000ft-ot.


Továbbá szakmát. Nem abban tanulok egyetemen amit középiskolában elvégeztem és elhelyezkedni sem akarok abban a szakmában túlzottan. eleinte szerettem, de végére kiszerettem belőle. Az oka egyszerű: Nem éreztem magaménak. Túl sokat kellett volna belefeccölnöm ahhoz, hogy megérje nekem. Ha teljesen érdekelt volna megcsinálom, de így hogy nem igazán szerettem a végére, nem érte meg a kockázatot.

2019. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező,

igazán sehogy. A párom elhagyott amikor teljesen lenullázott. De szó szerint minden tekintetben. Aztán jött valaki, akivel sikerült részben kimászni a dologból, most szinte ugyanaz a helyzet újra.


#3

2019. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Sokszor, leginkább tanulmányok. Nem ment x tantárgy, messzi volt, nem tudtam összeegyeztetni az életemmel. Volt, amit végigvittem, de nem értem el vele semmit sem. Volt egy munkahely is.

Sajna összesítve én ilyen feladós vagyok.

2019. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!