Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen felesleges dolgot...

Milyen felesleges dolgot kaptál idén karácsonyra?

Figyelt kérdés

írj kort, nemet is :D

Én eddíg egy hálóinget, és egy pulcsit, amik szűkek, és egy asztalterítőt, pont olyat amilyenem van (blokkok nincsenek meg) 26/L



2019. dec. 25. 07:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Iden semmilyet!

27/N

2019. dec. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
89%

Mi ezért szoktuk megbeszélni, kinek mire van szüksége, vagy megmondunk pár dolgot, amire vágyunk, és akkor azok közül valamit. Így a másik nem költ feleslegesen, mert nem a polcban végzi az ajándék végül.

Idén a család egyik részével utazásra fizettünk be nyárra, így ez az ajándék, mást nem vett senki senkinek. A család másik része pedig az említett dolgokból vásárolt, leginkább lakás kiegészítőket, mivel tavaly költöztöztem be az első saját lakásomba, így ezeknek is nagyon örültem, mert szuper kiegészítők, dekorációk és hasznos dolgok. :)

Szóval szerintem jobb előre felvázolni ki mit szeretne.

2019. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
78%
31L. Második voltam.
2019. dec. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Egy kávét- nem kávézom.

Két pár extra vastag zoknit, kb egy mamut lábára való méretben.

2019. dec. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem beszéljük meg, kinek mire van szüksége, egyszerűen ismerjük egymást, figyelünk egymásra.

Nem kaptam feleslegeset.

2019. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Mi mindig megbeszéljük, ki mit szeretne, így ritkán adunk egymásnak felesleges ajándékot.
2019. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Vászonszatyrokat, hogy ne használjak nylonzacskót a boltban. Ennek örültem, de a használt farmerokból készült válltáskának nem. Válltáska egy férfinak ???

30/F

2019. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Nàlunk a kistesoknak/gyerekeknek volt tulzàs/sok a jàték. Nem tudtàk "befogadni" a rengeteg, jatekok kivàltotta ingert. Ösztönösen ràstartoltak az egyikre, es csak azzal jatszottak, de a nagyfiuk is, a kicsiknek valoval, a kicsikkel együtt :D
2019. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

Pénzt, a hobbimhoz való dolgokat, a kedvenc csokimat, könyvet amit már rég el szerettem volna olvasni, megfelelő méretű, gyönyörű ruhaneműket.

Chh! A büdös bunkók! Nemhogy a Porschet vették volna meg amiről tudhatták volna hogy kéne... ennyit érdemlek 😒 megy az összes retek ajándék a kukába!

2019. dec. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

Régebben nővérem vásárolt össze minden hülyeséget, de full jószívvel. Én azt mondom, hogy a praktikus ajándék az igazi, ő meg a cuki és idétlen fajtákat szereti. Pl kértem egyik karácsonyra egy új pénztárcát és kaptam egy kis flitteres, rókás szütyőt, amibe 200 ft, ha fér. Valahol itt beszéltük meg, hogy ez nem épp ideális. Azóta mindig megkérdi,, mit szeretnék (nincsenek luxus vágyaim), Úgyhogy pár éve nem kapok a családból ilyesmit, ha valaki szeretne nagyobb ajándékot, azt összedobjuk, amúgy sem nagy a család. Ruhát nem adnak, mert tudják, hogy nem szeretem és ha a méret rossz, akkor meg megy a dráma. Idén barátoktól sok házi készítésűt kaptam, aminek örülök nagyon (házi szappan, olivaolajos paradicsom a saját kertből stb).


Max a kollégáktól kapok... Pl. Tudják, hogy utálok sütni, pláne mézeskalácsot (nem szeretem) és kaptam egy egész süti kiszúró szettet vagy egy citromos illóolajat (nem szeretem a savanyú ízeket, illatokat sem). Ezek az idei év termései, ennél rosszabb sose legyen :)

29/n

2019. dec. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!