Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lánynak a pasija fizeti a konditermi bérletét vagy napijegyét?

Figyelt kérdés
csak ezt :D
2019. dec. 25. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Az hogy a csaj nem dolgozik és eltartattja magát a gazdag férfival.
2019. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Azt hogy a paaija kötelezi lefogyni.


Nekem volt olyan exem aki allandoan ki volt akadva azon hogy passzos nöcis rucikat hordok meg szoknyàt, folyamat vett nekem devergo trikokat polokat, bö es vagany cuccokat hogy AZOKAT hordjam. Hogy ne nöcis legyek hanem szerinte az a nöies.

2019. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Szoval a pasija kötelezi rà ezert fizeri neki hogy egyaltalan jarjon a csaj sportra. Szerintem.

A pasik sokszor akarjàk a penzükkel a sajat képükre formalni a parjukat.

2019. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Vagy azt, hogy a csaj nem adna magára és az egészsége, másra barmolja a pénzét, a csávó pedig eltartja. Vagy azt, hogy a pasi azt akarja, hogy a barátnője lefogyjon és egy karácsonyi ajándék-kondi bérlettel utal rá elég csúnyán.
2019. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak ezt fizeti a pasija, akkor nem gondolnék semmi. Nem olyan nagy dolog.
2019. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

- dolgozik a csaj

- minimum mióta ismerem őt, sportol. Ergo sehogy sem lehet dagadt.


Múltkor megkérdeztem a srácot, hogyhogy ő fizeti ki. De megértem, miért.

2019. dec. 25. 10:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk a sport azért eléggé fontos.
2019. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
#5 Azért fizeti mivel nincs pénze arra és a pasi gondolom gazdag ezért fizeti neki. Magyarul eltartattja. Egy nő igen is magára költsön. Fizesse saját magának a kondizást.
2019. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Az a velemenyem, hogy ha alapvetoen jo formaban vagyok, de megis piszkal a sulyom miatt, akkor fizesse!

Amugy nem gondolok semmit. Nem az en dolgom.

2019. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
A férfi egyszerűen csak tevőlegesen támogatja, hogy a párjának jó esélyei legyenek arra, hogy fitten tudja tartani magát. Ez egy gesztus, - bármennyire is próbálnak meg sokan még ilyen pitiáner dologból is összeesküvés elméleteket gyártani. Tele van ez az ország velejéig romlott, zsigeri rosszindulat által működtetett, irigy emberekkel. Megteheti a férfi, megteszi, a lány meg elfogadja, - ennyi! Nem kell ezt túllihegni!
2019. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!