Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elszeretnék tűnni, akkor...

Ha elszeretnék tűnni, akkor mire van szükségem?

Figyelt kérdés

A jövőben leszeretnék lépni itthonról, mert nem szeretem a családomat (alkoholizmus és ilyen problémák), tehát a teljes kapcsolatot megszeretném szakítani velük, és nem szeretném ha rám találnálak. Ezt jogilag megtehetem, nem?


Mire van szükségem, mit kell vinnem? Csak a személyes irataimat? Megjegyzem van egy kis félretett pénzem!



(20 éves vagyok)


2019. dec. 25. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem irreális elvárni másoktól, hogy segítséget nyújtsanak egy olyan tevékenység sorozathoz, amelyik rajtad kívül mindenkinek kellemetlenséget okoz. Ha vagy olyan "tökös", hogy katapultálj, akkor ahhoz is legyen merszed, intelligenciád, hogy ezt miként valósítsd meg önerőből. Isten áldjon!
2019. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nagykorú szabad ember vagy. Oda mész ahová csak akarsz( kis túlzással).


Költözz el ha akarsz csak előtte tájékozódj, hogy milyen dolgokat kell elintézned.

Akár egy albérlet keresés, lakcím bejelentés stb.


A szülőknek meg nem kell elmondani,hogy hol laksz ha nem akarod.

Mielőtt elmész azért a kapuból kiálts vissza, hogy elköltöztél ne keressenek.

2019. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen szinten nem kell semmi extra.

Fogod magad, elköltözöl, lecseréled a számod, és leszakadsz a facebook-ról

2019. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Jelentkezz ki az allando lakohelyedrol, es ha kulfoldre mesz, akkor a Tb-bol is.


De ha nagyon akarnak, akkor ugyis megtalalnak, utlevel vagy szemelyi alapjan, vagy bankkartyahasznalat alapjan.

Hacsak nem valtoztatod meg a nevedet is. Akkor nehezebb lesz.

2019. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, facebook...a digitalis ujjlenyomatodat es el kellene tuntetni.
2019. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Mondd meg a szemükbe vettem ki alberletet sziasztok léptem.

Mit kell ezt bonyolitani?

2019. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Én is külföldre mentem, de a Facebook az agyam rá megy. A gyerekek iskolai dolgai miatt vagyok fent, de mindenki megtalál rajta, ha akar valamit. Én semmit nem akarok, nem posztolok évek óta, de ez nem sokat segít. Szóval tényleg felejtsd el a Facebookot.
2019. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!