Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitől kérjek ajánló levelet...

Kitől kérjek ajánló levelet külföldi ösztöndíjakhoz (egyetem)?

Figyelt kérdés
Egy tanáromtól kell, ezt eddig értem is. Viszont nem tudom, hogy konkrétan kit tudnék megkérni, mert nem ismerem egyikőjüket sem és nem beszéltem még egyikőjükkel sem. Nem egy nagyon nagy szak, de azért nem is két embert tanítanak, annyira azért ők sem a beszélgetős-barátkozós típusok és én sem vagyok a tanárhoz rohangáló fajta. Szóval jó formán azt sem tudják, hogy ki vagyok. Azok akik csak előadást tartottak nekem, ők tényleg nem is ismernek fel vagy max. ismerős nekik az arcom, de még a szemináriumot tartó tanáraim sem igazán tudnak hová tenni. Szóval így nem tudom, hogy hogyan mennék oda vagy úgy egyáltalán milyen alapon kérném meg őket, hogy írjanak nekem egy ajánlást. Viszont, ha szeretném azt az ösztöndíjat, akkor muszáj lenne.
2019. dec. 25. 12:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!