Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti értitek a Nick Vujcic...

Ti értitek a Nick Vujcic jelenséget? Ő tényleg boldog és a felesége tényleg szereti meg fizikailag vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés
Tegnap meghallgattam egy előadását. Nagy csalódast okozott. Tömény, minden logikától mentes hittérítés volt. Nagyot csalódtam és annyira antipatikus volt, hogy azt éreztem ha ő egy normál testfelépítésű ember lenne akkor is csodálkoznék, hogy valaki el tudja viselni. Így meg egyenesen nem értem. Mi a véleményetek erről? Tényleg csak bennem van a hiba? Felreértések elkerülése végett nem olyan vagyok akinek csak a külsőségek fontosak. Ha pl a párom balesetben elveszítené valamelyik végtagját eszembe nem jutna elhagyni, és nem sajnálatból. De ez azért megiscsak túlzás. Vagy nem?
2019. dec. 25. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A boldogság relatív, nem bizonyítható és éppen emiatt szerintem senkitől nem vitatható el. Akár boldog is lehet, nem látok bele az életebe.. De ennek a reklámozását én is visszásnak érzem... Amikor a boldogsagot ilyen módon próbálják eladni. És igen, nyilván senki sem lenne a helyében
2019. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magánéletét nézed, olyanok is találnak partnert, akik 100x elviselhetetlenebb.
2019. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem valami számomra új látásmódot fog előadni az életre nézve ezért nagyon kíváncsi voltam. Ez a hálás vagyok istennek szöveg cseppet sem volt meggyőző.
2019. dec. 25. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem is a Te utad ez. Can akinek segít. Neked nem tud. Ilyen egyszerû ez.
2019. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyet értek veled.


De tökéletesen betölti a helyét a Nick Vujcic-Szabó Péter-Németh Sándor New Age agymosás Bermuda-háromszögben.

2019. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szabó Péter annyira nem rossz annak legalább van értelme amit mond meg el tudom képzelni hogy működik egy része. Kevésbé keptelen sztorit ad elő. Ott legalább azt érzi az ember, hogy a kezeben van az irányítás. Itt csak a döbbenetet éreztem és a képtelen sötétséget.
2019. dec. 25. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Vujcic egy hazug szektás szemét, aki a végtaghiányát használja arra, hogy kövér, sokat szívatott középiskolás kislányokat rántson be a közegébe.
2019. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szabo Peter kb ellopott mindent Brian Tracy-tol es hasonloktol. Meg a sztorijait is hallottam mar angolul mas ilyen "guruktol"
2019. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen. De nem us titkolja. Végülis megél belőle :D
2019. dec. 25. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem a hideg ráz ha eszembe jut is a mű vigyorával meg mű boldogságával. Ki nem állhatom az ilyen motivációs fickókat, akár van lába akár nincs.
2019. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!