Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud egy ilyen személyt...

Valaki tud egy ilyen személyt ajánlani online?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szükségem lenne arra, ha valakivel tudnék beszélni interneten keresztül, aki tanult / tanul pszichológát. Szükségem lenne tanácsokra, véleményekre s segítségre. Viszont élőben nem tudok hozzájutni, mivel a szüleim nem értenének meg és soha nem is költenének erre pénzt. Olyan személy is jó lenne, aki jó a hallgatásban és segítség átadásban, hiszen mindennél jobban van most ezekre szükségem, nagyon fontos lenne.

Ha valaki tud ilyen embert vagy esetleg ha te magad vagy ilyen, kérlek, valamilyen formájában jelezzétek nekem.


2019. dec. 25. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(Sajnálom, ha rossz kategóriába tettem a kérdésemet, kb. fél óráig kerestem a kategóriákat és ezt láttam a legjobbnak)
2019. dec. 25. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az ilyenben tapasztalt, de hallgatni jól tudok, ha szeretnél beszélgetni.
2019. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kell erre penzt kolteni, a pszichiatriak tobbsegen van ingyenes pszichologiai szolgaltatas is.


De irjatsz privit, segitek ha tudok

2019. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is írhatsz.


A pszichológust nem ajánlom, azok csak a bemagolt tankönyvi szövegeket mondják fel.

2019. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem pszichológia volt a fő tárgyam, de volt ilyen kurzusunk is egyetemen.

Ha gondolod, írj! Akár már az is segíthet hogy kiírod magadból, mi bánt.

2019. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2019. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is írj nyugodtan :)
2019. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pszichológus van itt? Szkenneljétek már be ide a diplomátokat. :D
2019. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki felajánlotta a segítségét! Nagyra értékelem, és mindjárt is írok mindenkinek egy-egy levelet :)
2019. dec. 25. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatnálak :)
2019. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!