Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy 48...

Létezik olyan, hogy egy 48 éves anyuka féltékeny, a 27 éves lányára?

Figyelt kérdés

Nálunk valami nagyon nem stimmel az utóbbi időben, és ezt nem. Most vettem észre, kB 1,5 éve kezdte el még jobban fel ütni a fejét a dolog és nem tudom hova tenni. Vagy féltékenység vagy pedig mérő rosszindulat amit anyám táplál felém a cinikus, kicsinyes, meg állás nélküli beszologatasival!?

Ha kövér voltam az volt a baja, ha le fogytam 50 kg rá az volt mert teljesen ki vannak a csontjaim, nem tudja el viselni, hogy aug. Bán meg léptem magam egy pici testű kutyával aki az életem része 100% bán, úgy viselkedik mint akit el akar szeretni tőlem és magához edesgetni. Múltkor ezzel kapcsolatban is csak beszologatott, hogy nem akarja el szeretni tőlem stb... De maga ellen játszik!

Mindenért meg szól! Miért így öltöző miért ezt húzod miért nem a azt mikor viszed le a kutyát... Lassan 30 vagyok és ezt ma szóvá tettem neki, kicsit vissza vehetne mert már nagyon gáz amit művel!

Pasik téren soha nem volt jó neki senki, mindegyik meg szólt és mellesleg senki nem illik hozzám teszem hozzá. Miért kapom ezeket napi szinten? Az önbecsülés em az a béka feneke alatt van


2019. dec. 25. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, most olvasom amit írtam és a telefonom javította át!
2019. dec. 25. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos létezik, nemrég el is nevezték ezt egy érdekes szóval, de nem találom:(.

Szerintem érdemes lenne a neten utánajárni ennek as helyzetnek a kezeléséhez, illetve pszichológusi segítség sem ártana.

Pl.-nak egy cikk:

[link]

2019. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első körben költözz el.

Második körben igen, lehet irigy. Ő a korai szüléssel és az anyasággal elveszítette a lehetőséget arra, hogy kiteljesedjen mint nő. Szabad legyen, tarthasson zsebkutyát, fogyókúrázhasson, pasizhasson össze-vissza. Azt irigyli amit "miattad" nem tudott megélni a saját fiatalságában.

2019. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3# szerintem anno ugyan úgy volt lehetőségszulni vagy n szülni... , és senkinek a fejéhez nem fogták pisztojt, hogy de pedig szülni fogsz!

Ezt magának koszonheti, hogy a fiatalsága ment rá vele együtt, erről nem én tehetek, beleszolasom a dologba nem volt!

Mellesleg ez a koltozz el ez vmi újabb trend lett?

Olyan könnyen dobaloznak néhányan ezzel mintha nem is tudom miről lenne szó!

Vagy pedig te egyáltalán nem vagy tisztában a bérleti díjakkal igaz?!

2019. dec. 25. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,

de persze, a saját döntése volt, ha nem éppen csaka úgy becsúszott, vagy nem volt elég mersze szembemenni az általános normával, hogy amint egy nő befejezte az iskolát, már számonkérik, hol a család. Ne kelljen ezt elmagyarázni, szerintem te is tudod hogy megy ez ennyi idősen.

Igen, 27 évesen bőven el kellene tudnod költözni. Nem kötelező 150.000+resziért szobát bérelni a belvárosban...


#3

2019. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5# ne forgasd ki a szavaimat!

Értelmezd előbb amit írtam!

És ekkora ordas nagy hulyesegeit ami írtál... Most fogtam a fejem!

Számon kértek anno az embert... Hát ebben sem vagyok biztos... Gondolkozz!

2019. dec. 26. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt mindenki, de különösen a férfiak fél millákat keresnek, azért dobálóznak ilyen könnyen ezzel. :D
2019. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meséld el légy szíves mi volt az az ordas nagy hülyeség...
2019. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!