Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden munkahely rossz? A...

Minden munkahely rossz? A munkatársak mindenhol szemtelenek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a társaságot a munkahelyemen. Ez az egy tart vissza 4 éve, ennél jobb csapatot el se tudnék képzelni. De komolyan, azért nem merek felmondani, mert tudom, hogy sehol máshol nem érezném ennyire jól magamat.
2019. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gublug ***** válasza:
69%

Nem mind.

De toled is fugg.

2019. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A munkatársak ott szemtelenek, ahol hagyod.
2019. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Ahol nem hagyod, ott kirúgatnak.
2019. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Teljes mértékben igazad van....

2019. dec. 25. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is ezt tapasztalom, hogy a munkaerő nagy része nem kicsit szemtelen... Ez hatványozottan igaz, ha csak nők vannak ott.
2019. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy azért nem szerettem dolgozni valahol mert nagyon rossz volt a légkör, plusz a főnök egyszer a vendégek előtt kezdett leszidni. Szerencsére nem féltem a kirugástól, ezért mások előtt határozottan de mégse bunkó mint ő megkértem rá hogy ha problémája van azt négyszemközt közölje. Ennyi elég volt mert békén hagyott utána, de a légkör továbbra is rossz volt.

Mostani munkahelyemet imádom, kollégákkal is jól megvagyunk, mindenki segítőkész. Hamarosan költözünk úgyhogy ott kell hogy hagyjam, félek hogy nem találok mégegy ilyen helyet.

Amúgy egyetértek azzal hogyha csak nők dolgoznak valahol ott nagyobb a feszültség.

2019. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem minden munkahely rossz.

Van sok rossz munkahely.

Nem mindenhol szemtelenek a munkatársak. Van, ahol nagyon összefogó társaság van.

2019. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!