Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt csak én vettem észre?

Ezt csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Manapság mindenki el hordja mindennek azt a nőt aki olyan párt keres magának, maga mellé aki biztonságot nyújt neki mellesleg anyu téren is, ezért itelkeznek felette, meg belyegezik mindennel és még holnapig lehetne sorolni.Kivancsisagbol fel regisztráltam 2 elég híres tarskereso aplikaciora mondván lássuk mi sül ki belőle!

És most kedves férfiak meg kell, hogy cafoljalak benneteket, mert gyalázatosak vagytok ti is! 34 éves férfi otthon lakik anyucival, és hát a beszélgetésből azt kellett le vonnom, hogy szegyeljetek magatokat!

Nem csak a nők keresik az egzisztencia ti férfiak meg erő teljesebben hajtotok afelé!

2 napja beszélgettem vele és már az 5 mondat után az anyagiak kerültek szoba, hogy én többet keresek nala stb... És én vagyok a lehuzos stb... Ja és mielőtt el felejtem ha ő tankol a kocsiba legyen annyi eszem és fizessem ki a vacsora felét!


2019. dec. 26. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Egy beszélgetésre alapozod a tudományos kutatásodat? Lehet, hogy nem fogják publikálni...
2019. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak Egy beszélgetésre és ez a szomorú!

Persze... Akinek nem inge...

2019. dec. 26. 13:17
 3/22 A kérdező kommentje:
De látom azért fel kaptad kicsit a vizet nem értem miért :)
2019. dec. 26. 13:19
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg te szégyeld magadat. Meg vagy sértődve, és rögtön el is kezdted az általánosítást. Van 1-2 szülőkkel lakó férfi, meg több száz nem szülőkkel lakó.

Olyan, mintha azt mondanám, hogy minden szőke nő buta, mint a föld.

2019. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Beszélgettél pár lúzerrel és igazolni látod, hogy rendben van a golddiggerkedés?

Ez így elég gáz...

2019. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Most ezen minek kell ennyire ki akadni?

Ugyan azt csinálom mint ti de látom nem esett le a tantusz!

Vissza terve nekem kéne szégyenlem magam mert miért is?

Mert van egy fix egzisztencia amit nő létemre sikerült ki építenek magamnak és nem vagyok halylando egy élősködő felnőtt férfit el tartani? Hűha... Tegyleg szgyelnem kell most magam ezért :(

2019. dec. 26. 13:27
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Itt csak a nőket lehet vegzálni, kérdező.


Ha egy nő csinálja ezt, akkor minden r*b4nc.

Ha egy férfi, akkor szegény pára.


Ezek is csak néhány nőből vonnak le következtetést, úgy ahogy most te is találkoztál néhány ilyen palival.


Nem minden férfi és nő ilyen, de van köztük nagyon sok.

2019. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7# köszönöm a korrekt és normális válaszod!
2019. dec. 26. 13:32
 9/22 anonim ***** válasza:
Az a korrekt és normális válasz, ami a te szekeredet tolja. Az ellentétes véleményen meg az idióták tömkelege? Nem érzed még mindig, hogy gáz az egész amit itt próbálsz bizonygatni?
2019. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9# nem értelek most?

Mellesleg először amit írtam akinek nem inge... De először mindenki magából indul ki tudod... ;) valamiért a ki írásom nagyon bántotta az egodat ahogyan látom, lehet nem véletlen?! Nem költői kérdést tettem fel csak szólok! Ha te szerinted gáz ahogyan látom a dolgokat és amikbe bele futottam miért borultal ki ennyire ezen? Mert talán te is így viszonyulás a nőkhöz? Ha meg nem akkor nem kellett volna ennyire ki akadni ezen és gobologni... Na ez tényleg nagyon gáz!!!

2019. dec. 26. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!