Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A modern emberből hiányzik az...

A modern emberből hiányzik az élet ösztön?

Figyelt kérdés

Nézek egy csomó prank videót, és valahogy alig van olyan aki megvédi magát. De sokan még csak elfutni sem futnak, csak össze kuporodnak... Ráadásul a sok bátor fickó még a gyereket vagy barátnőjét is oda löki csak tudjon menekülni... Ugye ezen videók legtöbbje észak-dèl amerikai, ritkán esetleg nyugat európai, indiai.

Most hogy így írom rá keresek van e, russia prank videó 😅😂


2019. dec. 26. 13:46
 1/5 aparalyza ***** válasza:
Te mit tennél?
2019. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit tennék ebben a helyzetben. Ilyenkor az ember persze nem sokat gondolkozik. Bár én nem vagyok egy ilyedős fajta.
2019. dec. 26. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A modern ember már nincs megszokva a nyilt harccal , kiölte belöle a civilizáció

Az meg hogy valaki prank videóban odalöki a gyereket vagy a baratnöjet inkabb es úgy menekul , elarulja ösztönösen , mennyire nem szamitanak neki . Ez nem vicces

2019. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Egy-egy video leírja a teljes emberiséget.

Ma is tanultam valami.

2019. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
A modern emberekből hiányzik az intelligencia,együttérzés,kultúra.
2019. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!