Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az őszinte véleményetek...

Ragtapasz1 kérdése:

Mi az őszinte véleményetek Czibók László youtuberről?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején azt hittem egy hiteles, szerethető fazon, aki az életben megszerzett tapasztalatait osztja meg, illetve a munkahelyi sztorijait (kidobó). Ahogy teltek a hónapok, úgy kezdte szép lassan magát szembehugyozni. Fikázta az instagramot, és minden ilyen közösségi médiát, kérlek nézd meg hogy mostanság a facebook és instagram oldalán hány poszt van amin feszít. Megmondta, hogy ő nem a pénzért csinálja, ő sosem fogja eladni magát. Manapság minden videója végén ott feszít, hogy ki szponzorálta a videót, illetve csak fel-fel ugranak azok a sunyi kis hirdetések. A kidobós sztorik c. videósorozatában kb. 6 történetet mesél el újra és újra, más szavakkal. Teljesen hiteltelen lett a pali. Van egy híres komment szekciója, (amelynek széttrollkodásában én is részt vettem régebben, "Cipók Laci azaz Miki Joe elleni bokszkesztyűje" nick alatt futottam) és a f4$z fejével a mai napig nem érti, miért csak nála van ez. Többször kijelentette, hogy őt nem érdeklik a kommentet, de volt pár olyan hónap, amikor 2 hetente rejtélyes módon le lett tiltva a kommentelés. Arról már ne is beszéljünk, hogy 60 ezer követő kérését semmibe nézve, másfél évig videózott normális mikrofon nélkül. Némely videóját hangfalon se hallod max. hangerőn.
2019. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszett amikor Szigetre koldult jegyre úgy hogy előtte mondta simán megtudja venni.
2019. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi , néha megnéztem közöttük volt ami érdekes tartalmú vidi lett . Heti 2 talán 3 elég lenne de naponta felesleges . Unatkozik és mániája lett a modern online technika . Az jut eszembe erről amikor szektások hírdetik a tutit miközben lelki nyomoroncok perverzek iszákosok .
2019. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Már nem tud érdekes témájú videót létrehozni. Szerintem meg is zavarodott, mert nagyon lecsökkent a nézőszáma és ilyenkor mások abbahagyják, de ő folytatja. Kifejezetten okos ember több területen, mert jól látja a dolgokat,érthetően beszél. A tv sorozat szereplése után vágyik a középpontra és ez a fő ok amiért naponta csinálja, pénzt nem sokat keres, nem tudom hogy a youtube mennyit fizethet neki, nem gondolom hogy 100ezer forint körül lenne havonta. Úgy vélem hogy ez az 5000körüli napi nézettségi szám megállt és így fog maradni ameddig be nem fejezi. Említette egyik videójában hogy szeretne egy ismert valakivel közös behelentkezéseket majd, akkor talán megugorhat a nézőszáma.

A kommentszekciójában van valakije aki törli az extrémebb profilokat, de ennek ellenére szabadon lehet trollkodni, ami mondjuk egy jó móka. Sokan a kommentek miatt nézik őt, erre rájött és már nem fogja lezárni a hozzászólás lehetőségét.

Ő a Czibók, olyan amilyen...

2019. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%

Eleinte szerettem,tök jó videókat csinált,minden perc tartalmas volt,jókat röhögtem,kilógott az egyhangú magyar youtube szürke gameplay,tartalmatlan vlog és trash tartalmai közül.


Aztán kiderültek tények,jöttek a czibóki ellentmondások,meg ezek a pofátlan sponzorációk...

pl:

-Xar a bmw aztán kiderült,hogy nem igazán cserélt még olajat se csak hajtotta

-Azt állította ő mindig is tökéletes volt,erre valamelyik troll belinkelte a régi myvip fiókját amin van egy olyan kép amin úgy néz ki,mint molnár krisztián agresszív kivitelben😂

-A pofátlan sponzorációkra elég annyit mondanom,hogy egy Ribirendelő oldalt bereklámozott,mint “társkereső”...

Ez csak három példa ezen dolgok elemszáma szinte végtelen,talán nincs még egy ember a földön aki többször hugyozta magát szembe és nézte h*lyének a nézőit...Innentől már hanyatlott a csatorna,konkrétan három nagy témaköre volt az öregnek,a kocsik a gyúrás meg a kidobós sztorik,ebből kettőből már sikeresen leégette magát,azokban a témákban hiteltelen lett eléggé erősen...Közben elfogytak a témák és elkezdett ugyan azokról a dolgokról beszélni,közben valami a hanggal is történt és körülbelül vk vlog hangszintje alá csökkent a videói hangja.Elkezdett nem foglalkozni a kommentelőkkel,engem is elküldött szinte a pitsába amikor belinkeltem neki,egy boltot ahol iphone-ban cserélnek mikrofont.


Na itt én is átálltam trollnak és dislike-olónak...Ehhez komikus kinézete(rákvörös bazinagy fej,duda orr,tipikus akinek csak be kéne zöldülni és lehetne shrek)Jó táptalajt adott


Jelenleg az a véleményem:Egy magányos,antiszociális,rendkívül kis intelligencia szinttel rendelkező,impotens,Semmilyen nyelvet nem beszélő,komikus kinézetű,hiteltelen,hazug,felvágós,értéktelen öregember,akinek talán jobb lett volna,ha marad boxzsák,késpárna,meg agyaggalamb valamelyik diszkó előtt...

2019. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az eddigi válaszolókkal.


Az elején még engem is szórakoztatott (ahogy vki korábban megfogalmazta: tökéletes háttérzaj volt, ha kajáltál, wc-n ültél), de teljesen nevetségessé vált a pali.


Azóta kiderült, hogy borzasztóan tájékozatlan, műveletlen, ideggyenge, beképzelt és rendkívül pénzéhes.

Gyakorlatilag napi pár ezer forintért bohócot csinál magából: csak ontja magából naponta a semmitmondó, önismétlő, trash videókat, nem zavarja, ha az adott témához egyáltalán nem ért, vagy már 10x volt téma.


pár napja arról csinált videót, hogy "pl. ne a diákok ne ásítsanak a tanár képébe", előtte meg kisminkeltette magát vmi nővel :D


és bocs, de azon felröhögtem, hogy vki írta, hogy több területen okos, vagy mi..


ne viccelj már. Czibók a kidobós témán kívül semmihez sem ért, még az edzéshez is csak alig, pedig abból is él.

Láttam róla kondis videót, totál szabálytalanul hajtja végre a gyakorlatokat.

A feje meg állandóan vörös, szóval a táplálkozásával, edzéstechnikájával és problémák lehetnek, ezek szintén megemelhetik a vérnyomását, még akkor, is ha esetleg alapból magas neki.

2019. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Iszik az öreg! Borozgat. Minden nőt megpróbàl felszedni, pedig van neki egy szerencsétlen fiatalabb nője, ronda mint a bűn!
2020. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudni hogy lesz de kórhazba került , súlyos , szorítsatok érte ezt kérik a rokonok stb
2020. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!