Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz otthon szilves...

Szerintetek gáz otthon szilveszterezni a családdal?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, hívtak szilveszterezni, de nincs kedvem hozzá.

Csak érdekel mit gondoltok erről.


2019. dec. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, én is otthon töltöm a szilvesztert. Túl van sztárolva ez az egész szilveszter dolog, ezért utálom.. undorító a hányásukba fetrengő részegek tömege ilyenkor..


23F

2019. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz ha valaki azon gondolkozik, hogy hogyan feleljen meg másoknak és nem csak megfogalmazódnak benne olyan kérdések, hogy mit gondolnak az emberek róla, egy adott helyzetben, de ezt hagyja befolyásolni a döntését.


A kérdésre válaszolva. Nem, nem gáz. Az a gáz ha másoknak akarsz megfelelni és direkt úgy cseledsz. Azaz csak azért mész el bulizni, mert félsz mit gondolnak a munkatársak.


Vagy csak azért maradsz otthon, mert szüleid érzelmi zsarolással otthon tartanak.


Na ez gáz.


Otthon tölteni a szilversztert nem, ha van rá okod és ezt szeretnéd.

2019. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez már családi hagyomány, hogy a barátom szüleinél szilveszterezünk. Idén a távoli rokonok is jönnek, majd társasozunk, a felnőttekkel este pedig közösen iszunk: már vettek ribizlis vodkát, martinis pezsgőt, csokilikőrt, alig várom! Nem is hallottam még, hogy bárki szerint ez gáz lenne, de nem is érdekel :D
2019. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Cselekedj úgy, ahogy te érzed és szeretnéd. Ne hagyd magad, ne az befolyásoljon, hogy esetleg mások ezt gáznak vélik. Magadért élsz, nem másoknak, főleg nem idegeneknek. És ezt bárhol bármire értem, nem csak erre.
2019. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked úgy jó és jól érzed magad, akkor maradj otthon és szilveszterezz a családdal. Tök jó lehet az is. Én is mindig otthon vagyok, de én gyűlölöm, szóval én szívesebben elmennék tulajdonképpen bárhová... Mi nem szoktunk szilveszterezni, mindenki elvonul egymagában és csinálja, amit akar ennyi. Ugyanolyan nap, mint bármelyik másik. Viszont, ha van valami közös programotok, beszélgettek, játszotok, esztek, isztok, akkor az tényleg tök jó lehet.
2019. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én minden évben a barátaimmal szilveszterezek, de nem érzem jól magam a sok részeg/cigis miatt, nem szeretem azokat a zenéket, amiket a mai fiatalok hallgatnak. Szóval a jövőben el tudom képzelni, hogy kettesben a szerelmemmel vagy családi körben töltöm. Egyáltalán nem ciki :)) 18L
2020. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!