Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok beilleszkedni...

Nem tudok beilleszkedni sehová, nagyon ritka mikor kedvelek valakit. Baj ez? Van itt valaki hasonló szemelyiseggel? 20/l

Figyelt kérdés

Sehová nem tudok beilleszkedni, hiába probalkozok nem megy.

Visszahuzodó, csendes vagyok, ez is rá tesz egy lapáttal mert en eddig csak olyan helyeken dolgoztam ahol nagyszajú emberek voltak és hát nem is folytatom....

Nagyon rossz volt.

Pedig kedves vagyok, igaz nem sokszor nevetek de nem vagyok bunkó!

Van itt valaki akinek hasonló a szemelyisége?

Mit gondoltok, baj hogy ilyen vagyok?


2019. dec. 26. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2019. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem baj, csak szokni kell, hogy ez nem mindenkinek/mindenhol megfelelő.
2019. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alexa3.alexa válasza:
Szia :) igen én is ilyen vagyok. Ha szeretnél írj nyugodtan. 21L
2019. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Azt tapasztaltam mindig is, hogy a legtöbb ember felszínes/bunkó/csak saját magával van elfoglalva. Örülnék, ha ismernék több hozzám hasonló embert, és lenne baráti köröm. Ilyen tuti nem lesz, de a munkámban legalább megtaláltam az örömet. 25N
2019. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 baloghjancsi válasza:

Szia

Szerintem többféle oka is lehet ami miatt nem tudunk beilleszkedi,de mivel a kapcsolatok nagyon megszinesithetik az életünket érdemes lehet utánna járni mi lehet a baj.

Első lépésként a szüleink élete viselkedése valószínűleg a legmeghatározóbb

Ha esetleg alkoholisták voltak akkor szinte biztos hogy lehetetlennek látod a beilleszkedést bárhová

Mindig kivülállónak fogod érezni magad,de van kiút belőle

2020. jan. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Apam alkoholista
2020. jan. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!