Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett divat ennyire a...

George1113 kérdése:

Miért lett divat ennyire a tetoválás a fiatalok körében? És nem csak fiataloknál hanem harminc negven feletti nőknél/férfiaknáls is!

Figyelt kérdés
Szintem már az tűnik ki a tömegből, akinek nincs tetoválása, a többi mind egyforma. Én nem találnám magam többnek, ha ki lennék varratva. Szinte már boldog/boldogtalan ki van varrva, függetlenül attól hogy illik-e az illetőnek vagy sem. Milyenek lesznek idősen ezek az emberek? Régen még menő volt, de szerintem manapság már eröltetett diavt lett.
2019. dec. 27. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Aki tetoválás csinál azt nem érdekli hogy hogyan fog kinézni vele 60-70 évesen.
2019. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
#1 És ugyanígy szintén nem érdekli, hogy mit gondolnak a boomerek/más emberek.
2019. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó én azzal tisztába vagyok. De miértelme hogy mindenki van varratva? Még a leg hétköznapi ember is. Olyan ez mint a rap, mindenki nyomja, nem tudnak újat mutatni. Ha illik valakinek,hanem, nyomja, és hitelét veszti, mind ugyanolyanok.
2019. dec. 27. 18:20
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert divat.Ismerek olyan nőt akinek 40 évesen ment el az esze és össze vissza tetováltatja magát+extrém ruhákban(ribis) flangál.
2019. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
95%

Szerintem azért lett elterjedtebb, mert manapság már nem (akkora) hátrány az életben, pl. sok olyan munkahelyen is elfogadott, ahol korábban máglyára vetették érte az embert (bank, étterem, stb.) illetve a közmegítélés szerint sem csak a sittesek hordanak már tetkót. Mostanság azért vannak jó szalonok, elterjedtebbek, ha valaki akar egy tetkót, könnyebben talál szakembert aki minőségien megcsinálja, nem "kell" alacsonyabb minőségre fanyalodni csak mert nincs a közelben más lehetőség. A tetoválógépek, festékek is kifinomultabbak, jobb minőségűek és hozzáférhetőbbek mint mondjuk 30 éve. Könnyebb velük igényes tetkókat csinálni, amik finomabb vonalvezetésűek és nem fakulnak ki.

A többihez pedig annyit tudnék mondani, hogy az ember nem lesz több attól, hogy van tetkója és kevesebb sem lesz mert nincs neki. Bármily hihetetlen, nem azért tetováltat valaki, hogy több legyen. Én sem érzem magam semmiben sem többnek, sem kevesebbnek mióta ki vagyok varrva és nem is számítottam rá hogy több/kevesebb leszek. És hogy idősen milyen leszek? Megsúgom: nagyon-nagyon menő ;) őszintén, öregen már kit érdekel hogy hogy nézünk ki?

2019. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
'Nagyon nagyon menő' hát jó. De szerintem egy tömeg stílus nem lehet menő. Mert már szinte átlag, olyan sokaknak van. Szerintem hogy tömeget csináltak ebből, el lett rontva. :) de havaki jól érzi magát tőle csinálja. Csak érdekelt ez az egész. köszi a választ.
2019. dec. 27. 18:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért van ennyi buta ember ? :D Fiam ! Ne csinálj 18 évesen tetoválást , mert 80 éves korodban bánni fogod !!!!444



:D

2019. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem érted. Nem az hogy bánni fogják, a legnagyobb hangsúly nem ezen van. Hanem hogy mi a jó abban ha mindenkinek van. És átlagot csinálnak belőle
2019. dec. 27. 19:34
 9/16 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Nem rossz szándékkal írtam, és nem is azt mondtam hogy feltétlenül szarul fognak kinézni, csak a tényt hogy egy tetoválás csináltató ember szeme ellőtt nem az lebeg higy milyen lesz 40 év múlva. Sok tetoválás tetszik, sok nem, de felőlem meg mindenki azt varrat magára amit akar. Nem az én testem. De tény, hogy divat lett. Plusz ahogy előttem leírták most már kevesebb az előítélet vele szemben, sok munkahelyen amíg régen le kellett takarni, most már senkit nem érdekel. Persze van olyan munkahely ahol most is csak ruhával fedett részén lehet, de most általánosságban beszélek. Igen, ha innen nézzük most már annak is megszokott dolog egy tetoválás akinek nincsen.
2019. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én csak az egyik példát vettem elő , de akkor térjünk arra hogy lassan mindenki tetovalva van . Ez se nagyon valós . Az én városomban jó ha minden 50. Ember tetovalt . Ráadásul a tetoválások közt is vannak különbségek . Az szerintem is butaság hogy ha valaki az arcát tetovaltatja szét . Lángoló koponya meg nevek :D

Szóval nem kéne egy kalap alá venni a tetovált embereket .


( rajtam amúgy nincs )

2019. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!