Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felkeszülni egy...

Hogyan lehet felkeszülni egy szerettünk halálára?

Figyelt kérdés

Az orvosok 1 hónapot jósolnak neki.

Aki volt már ilyen helyzetben hogy készült fel rá?


2019. dec. 27. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a legszörnyűbb, hogy akár holnap is meghalhat, hisz az orvosok nem jósok pl. 1 honapot josoltak,de meg a mai napig el vagy pont forditva..
2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Ízlelgetheted a gondolatot, de úgyis akkor fog valóságossá válni, amikor bekövetkezik a legrosszabb. Utána szoksz majd hozzá fokozatosan a gondolathoz, hogy valami megváltozott.
2019. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen választ adtam volna, de még én sem vagyok túl a nehezén (4 és fél hónapos haláleset után vagyok.)


Sajnos azért nem tudok jó tippet adni, mert engem NAGYON ROSSZUL KÉSZÍTETTEK FEL - és éreztem, hogy egyáltalán nem volt semmilyen kielégítő gyászélmény feldolgozás!


Éppen ezen dolgozom magamban már jó régóta, hogy KI TUDJAK ÖTLENI MEGFELELŐ TECHNIKÁKAT MÁSOK SZÁMÁRA IS - ezt tényleg komolyan mondom!


Akármilyen morbidnak/undorítónak és szokatlannak tűnik, karácsonykor szerettem volna vigasztalni olyanokat Embereket, akik a boncterem előtt elhagyatottnak érezhették magukat egy ilyen esemény bekövetkezte kapcsán.


Engem ez a boncterem előtt való üldögélés kezdett el IGAZÁN MEGNYUGTATNI. (Önszuggesztiós érzések kavarogtak bennem, amit nem tudok megnevezni most sem, miért voltak.)


Ui: ha gondolod, privátban levelezhetünk! (De nem ígérem, hogy minden egyes nap tudok válaszolni, mert még nekem is túl friss érzés - csak megpróbálok viszonylag elfogadható időintervallumokban jelentkezni - ha Neked így megfelel.)

2019. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. dec. 28. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az ismerettségi körödben körülnézel, hogy ki jár hasonló cipőben és hondolj arra, hogy ők is milyen erősek. Ez hátha segít.
2020. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!