Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire kellemetlen ( gáz,...

Mennyire kellemetlen ( gáz, ciki) ha nem értek a számítógépekhez 21 évesen?

Figyelt kérdés

Sajna idegesített mindig is a technika, 10 évesen lett számítógépem, de soha nem nyúlhattam hozzá mindig a szüleim állították be a játékokat vagyis csak egyet , a fifa 07-et, kikapcsolni sem engedték mert egyszer kinyomtam a bekapcsoló gombot és tönkrement a gép.


Most egy word-öt nem tudok letölteni a window-10-es laptopra , meg okostelefonom is csak 2 éve van, de csak gyakorizok rajt meg hírportálokat olvasok, érettségi után az ötödévet is azért hagytam ott mert adatokat kellett felvinni exelbe meg diagrammot csinálni és felidegesített aztán ott hagytam, még google- drivet sem tudok kezelni csak e-mailt küldeni.


Ez sajna nem fog változni, ahogy idősödök egyre feszültebb leszek már nem tudok tanulni főleg olyat ami nem érdekel.


Az a baj, hogy sofőrnek készülök és azok a teherautók is szinte számítógépek ahogy nézem a youtube-n fellelhető videókat én ezeket nem tudnám kezelni és még fejlődnek..


2019. dec. 28. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gáz. Az igen, hogy azt hiszed 21 évesen már nem tudsz tanulni és "idősödsz". A hozzáállásod a gáz és, hogy meg sem próbálod. Beszélgess sokat a szüleiddel a kitartásról, önértékelésről, magadról, vegyél pár önfejlesztő könyvet, mindenesetre kezdj el valamit foglalkozni a mentális állapotoddal, mert így el fognak taposni az életben.
2019. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemetlen, hanem NAGYON DURVÁN előnytelen, hogyha egy hugyos középiskolás szintű excel táblát nem tudsz kezelni. Ez a jövő, előbb utóbb a legtöbb munkalehetőséghez követelmény lesz legalább betanított szinten érteni ahhoz az informatikához, ami az adott területen releváns.
2019. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában élnek ilyen emberek. Úgy hívják őket Amisok.
2019. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyire kellemetlen, azt a saját bőrödön érzed.

De könnyebb panaszkodni, mint tanulni, értem én.

2019. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy alapfokú tanfolyamra. Vannak ingyenesek is.
2019. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szüleimmel már csak komolytalankodok, mindig azzal piszkálnak, hogy " mennnnyéé felsőoktatásba meee legyen ety( egy) diplomám. Szóval már egy jó ideje nem beszéltem komolyabb dolgokról senkivek, sőt már nem is tudnék.


De akkor megerősítettétek azt amit gondoltam.


Köszi. :)

2019. dec. 28. 16:02
 7/15 A kérdező kommentje:

Hiába iratkozok be, elfelejtem, pár hete mutatta egy ismerősöm hogyan töltsek le valamit nkór-ról ( nem írom le, asszem tiltják ) már el is felejtettem.


Még az önéletrajzom is Apu írta. Én az elsőt postán akartam küldeni.

2019. dec. 28. 16:06
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
ne etessétek a trollt!
2019. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már mindegy, úgy sem jön több válasz mert megköszönöm az eddigieket. :)


Mindenkinek adtam zöld pacsit :)

2019. dec. 28. 16:23
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen nincs hogy elfelejted. Akkor szellemi fogyatékos lennél. Érettségid se lenne. Kamu troll vagy csak.
2019. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!