Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki lottózik?

Van itt olyan, aki lottózik?

Figyelt kérdés

Hetente mennyit költesz lottóra?

Nyertél -e már valaha?


2019. dec. 28. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszom minden héten, csak néha-néha megjátszom egy szelvényt, amikor épp eszembe jut vagy a lottózó felé járok. Eddig csak párezer forintot nyertem, nem vagyok nagy lottós.
2019. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Változó, tavasszal volt egy nyerőszériám, amikor egy héten belül háromszor is nyertem, (euro, ötös, hatos) utána túlságosan belelendültem a nyerés hatására, úgyhogy tudatosan leállítottam magam, még mielőtt szerencsejáték-függőség lenne a vége. Akkor elhatároztam, hogy csak hatoslottón játszom, és heti egy szelvénnyel, ezt azóta is tartom, de sokszor elfeljtek játszani. Kb. 2 hete nyertem megint, a felét átutaltam számlára, másik felét meghagytam új szelvényekre.
2019. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Alkalmi játékos vagyok és a ritka alkamakkor sem ész nélkül költök játékra.
2019. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mennyit nyertél?
2019. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, kérem írják le hogy mennyit nyertek! köszönöm.
2019. dec. 28. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Szintén alkalmi játékos vagyok. Kenó, 5-ös, 6-os, Skandináv - ezeket szoktam játszani találomra. Néha Eurojackpotot is. Általában 500-600 forintnál nem költök rá többet egy héten. De van, hogy 2-3 hónapig egyáltalán nem játszom. 5000-nél többet még nem nyertem, és amikor rendszeresen játszom, akkor kb 3-4 havonta nyerek valamit. Viszont összességében nem jön vissza a rá költött összeg.

Családon belül már volt, hogy nyertek 1,5 milliót. Ennek már több mint 10 éve. Ott azt hiszem, rendszeresen 4+4 (5-ös meg 6-os lottó) mezővel minimum játszottak, plusz valami egyéb, amihez épp kedvük volt.

2019. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3# Pitiáner összegeket nyertem, - említésre sem méltóakat.
2019. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Heti 3 ezer ft.
2019. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, általában a legkisebb összegeket, tehát kb. 1500 ft pluszt a befizetett szelvényen túl, de én ennek is örülök. :) A legnagyobb összeg, amit nyertem, az 4000 ft volt kaparóson, akkor volt egy amolyan megérzésem, hogy most venni kéne egyet. Lottót is csak akkor veszek, ha úgy érzem, nyerni fogok.
2019. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
8 as heti 3 ezret mivel nyersz? Én is veszek,melyik az?
2019. dec. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!