Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szükséges-e ezzel foglalkozni,...

Szükséges-e ezzel foglalkozni, vagy ez csak egy fiatalkori hülyeség, amit majd "kinő"?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy ő nem akar megöregedni. Nem is vigyáz magára annyira, pl. a kocsiban sem csatolja be a biztonsági övet. Mikor szóltam neki emiatt, azt mondta, hogy neki mindegy lenne, ha meghalna.

Ezekről nem beszéltem vele valami sokat, mert gondoltam ilyen fiatalon (21 éves), amíg még nem alapított családot, nincs saját lakása, nincsenek komolyabb céljai meg ilyesmik, addig még valamilyen szinten érthető is ez a hozzáállás, de engem nagyon elszomorít.

Na meg nem is vagyunk együtt régóta, még csak 3 hónapja. Nem tudom, hogy kell-e most ezzel komolyabban foglalkozni, vagy várjak, hátha változik majd idővel a hozzáállása?

Nem szokott amúgy magától halállal kapcsolatos dolgokról beszélni, csak ha ilyesmi szitu van, mint az autós, és szólok neki, hogy nem szeretném, ha baja esne.


2019. dec. 29. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

Igen, kell foglalkozni.


Felnőtt 21 éves ember, aki semmiért ne vállal felelősséget, semmi nem érdekli..de azért kell valaki akit hébe hóba megdughat.

2019. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!