Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, hogy sok...

Titeket is idegesít, hogy sok olyan ember van, aki inkább behazudja magának a sok hazugságot és menekülnek az igazság elől bármi áron?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy bebeszélik maguknak, hogy pénz nélkül is boldogogak, közben gürcölnek a sz*r kis fizetésükért és minden bajuk van, mikor már alig van pénzük. Vagy pl, hogy nem a külső számít, azért mondják, mert tök sz*r érzés belegondolni, hogy ha valaki visszautasít, az azért van, mert fizikailag csúnya a pofád. De még sok hasonló dolog van, pl "soha ne add fel az álmaidat", szerintem ez csak arra jó, hogy utána csak csalódik az ember, mert ahelyett, hogy realisztikusan nézné a dolgokat, inkább bebeszéli magának, hogy "sikerülni fog", mert sz*r érzés belegondolni, hogy esélyed sincs elérni az álmaidat. 19/F
2019. dec. 29. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Szomorú életed lehet...
2019. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!15 centi az jónak számít nyugi! 15 centi az jónak számít nyugi!
2019. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Talán szomorú, de lehet azért, mert elfogadom az igazságot, ahelyett, hogy behazudnák magamnak dolgokat, hogy boldog legyek? Úgy látom nem érted az egészet. Te lehet boldognak érzed magad, de talán csak azért, mert elszaladsz a fájó igazságok elöl?:)
2019. dec. 29. 21:04
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Na hát igen, ez a méret dolog is, folyton, hogy nem számít, közbe 😂
2019. dec. 29. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok embernél ez az egyetlen menekülés hogy elfojtsák a sorsukból adódó kognitív disszonanciát, és elhiggyék hogy jó nekik a jelenlegi helyzet. De őket sem lehet kárhoztatni ezért maximum megpróbálni segíteni őket.
2019. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem mindig, de van, hogy idegesít. Ezeknek az embereknek motivációjuk változtatni, és látszólag könnyebb ez az út.
2019. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os voltam

*nincs motivációjuk

2019. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebben a mocsok közegben az egyetlen amit tehetsz hogy hazudsz magadnak, hogy ne pusztulj bele a kilátástalanságba, leterheltségbe és abba hogy semmit nem tudsz önerőből elérni a politikusok illetve a hazai légkör miatt.
2019. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Végre valaki aki belatja...

Amúgy az utolosval én is egyetértek

19l

2019. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan más hülyesége miatt nem fogok idegeskedni. Ha te igen, élvezd...
2020. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!