Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy fiú elhív moziba az...

Ha egy fiú elhív moziba az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ma egy kedves fiú barátok elhívott moziba, én igent mondtam neki! Lehetséges hogy tetszek neki ?

2019. dec. 30. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges! Söt, annak az ellenkezője is!
2019. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
Igen, lehet, de ez még kevés. Figyeld a gesztusait! Ha ő érdekel téged, akkor adj neki jeleket! Ha erre ő is jelez, közeledik, akkor "érdekled őt". Ekkor el kell döntened, mit akarsz tőle.
2019. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Például hogy jellezzem? Mit tudok tenni hogy észrevegyen?
2019. dec. 30. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem, ha elhívna egy barátom, nem furcsállnám. Azért barát, hogy programokat csináljatok, vagy...? Nekem ezt jelenti egy barát. Plusz, ha egy férfinek tetszik egy nő, azt a nő érzi szerintem, észre lehet venni.
2019. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:

#3: [link]

Vannak a testbeszédnek ilyen elemei. Egy részük ösztönszerű, de alapvetően tanultak. Ideális esetben már tudod, csak alkalmazni nem tudod még. Vannak erről szóló rövid könyvek.

Szemkontaktus tartás. Gyakori mosolygás. Eközben hajcsavargatás. Az ajkak megnyalása. Az egyik láb a másik térden a partner felé mutatva. Dekoltázsmutatós előredőlés. Kirakatnézegetés közbeni véletlen fenékkinyomós előredőlés. Stb stb.

2019. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!