Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, mikor...

Ti mit csináltok, mikor beszéltek, de nem is figyelnek soha rátok, mert nem érdekelsz senkit?

Figyelt kérdés
Olyankor próbáltok hangosabban beszélni? Vagy inkább kussban maradtok? Az utóbbinál nekem mindig az van, hogy utána meg kérdezik, hogy miért nem szólalsz meg, mi bajod van? stb.
2019. dec. 30. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tipikusan ilyen vagyok.


Nem tudom felkelteni a figyelmet, nem tudok izgalmasan, tömören mesélni, fenntartani a figyelmet. Ha elkezdek beszélni 90 % hogy valaki közbe szól és az én sztorim onnantól el van vágva.


Igazából szimplán kerülöm a társaságot és igyekszem nem beszélni. Vagy olyan helyzeteket választani ahol tudok beszélni és van miről.

2019. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem dumálnak bele egymás szavàba, ha nagyobb társasàg van akkor meg mindenki mindenkivel beszél, nincs olyan hogy 10en hallgatnak csöndben én meg előadom a szónoklatot. Az a pár ember akivel egyszerre beszélek nem szakít félbe
2019. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csendben leszek. Aztán kérdezik mi van és mondom hogy az előbb beszéltem nem figyeltél így jártál. Többszöri ilyen alkalom után nincs szükségem ilyen emberekre a környezetemben.
2019. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De velem a saját családom is ilyen, meg mindenki más.
2019. dec. 30. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Eggyik fél olyan mondatod kezd el ami a másik félt érdekli,vagyis jobban érdekli az ő sztoria mindt a tiéd. Legalább is én így vagyok.de mindig bele szolók annak énis a mondokájába aki nekem is beleszól
2019. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elhallgatok és nem beszélek többet csak ha muszáj.
2019. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is elhallgatok, megvárom, hogy figyeljenek rám. A másik jó taktika, hogy halkan beszél az ember, mert akkor is kénytelenek rá figyelni.
2019. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Basszus, bár ez lenne a gondom. Én, ha kinyitom a számat, mindenki odafigyel. Az is, akihez épp nem is beszélek. Kolléga aki elmenne épp mellettünk, megáll és engem hallgat.
2019. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm olyan halkan beszél hogy koncentrálni kell hogy megértsem, nme élvezem a beszélgetést. Elveztem a türelmem és mással kezdek el beszélgetni. És mindíg a munkájáról beszél.

Nálam akkor fordul elő mikor nem illek egy társas@gba, és feszélyezett vagyok. De otthon ennek nem kellene hogy előfordul jon.

2019. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annal szarabb erzes nincs is. En jo parszor jartam ugy, hogy beszelgettem munkatarsammal, vki kozbevagott, aztan tovabbment, es akivel alapbol beszelgettem meg se kerdezte, hogy mi a vege a mondandomnak. De legalabb tudom, hogy aki nem kerdez vissza, vagy osztonoz a folytatasra, az nem is erdemli meg a tortenetemet. Nem szoktam fokytatni, ha a masik nem keri a folytatast.
2020. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!