Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is pofátlanság...

Szerintetek is pofátlanság kölcsönkérni egy szövegkiemelőt több napra, meg hagyni hogy a gyerek színezgessen vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rohadt kicsinyes ember vagyok, de azért ez már tényleg sok. Stabilo boss szövegkiemelő 500-600 forint körül van. Eleve mi az, hogy KÖLCSÖNKÉRI tőlem (mert az övét eltüntették a gyerekei) hogy a közel 200!!! oldalas tételeit kihúzgálja (nem csak egy-két szót, hanem majdnem minden mondatot). Ilyen esetben szerintem nem kölcsönkérjük, hanem azt mondjuk, hogy "figyu oda tudod adni, aztán majd veszek újat neked".

De ezt még elengedtem, nem foglalkoztam vele.

Viszont amikor megláttam, hogy a gyerekei azzal firkálgattak na az már kicsit sok.

Én vagyok ennyire kicsinyes, vagy más is így látja?


2020. jan. 1. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nemcsak kicsinyes vagy hanem szánalmas is.

Ha ennyire nem tetszik akkor ne add kölcsön.

Viszont ha kifogy, akkor az ő részéről is nagy bunkóság hogy nem vesz újat.

2020. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj itt nem a pénzről van szó... Hanem erről a mentalitásról. Ez az ember mindennel így van, hogy ami nem az övé azt lesz.ja. Eddig tőlem még nem kért kölcsön semmit, ezért nem tudatosult ez bennem. De mostmár biztos, hogy nem is fogok semmit kölcsönadni neki.
2020. jan. 1. 17:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam az árát, mert van 20 forintos szövegkiemelő is. Meg a gyereknek is lehet venni ennél jóval olcsóbb filc készletet.
2020. jan. 1. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

:DDD

Minek adtad kölcsön? Senki nem kényszerített rá, ha ennyire ragaszkodsz a cuccaidhoz, akkor mondj nemet.

Alapszabály, hogy csak olyan dolgot adj kölcsön, amit nem bánsz, ha nem kapsz vissza, mert sajnos sokan nem ismerik a kölcsön fogalmát.

2020. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg mondom, engem az akasztott ki elsősorban, hogy a gyerek azzal firkált. És látta!
2020. jan. 1. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj az esetből: máskor amikor kimondja valaki, hogy a gyerekei tüntették el, mond meg neki, hogy akkor keressék is meg, és vegyen magának.
2020. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt már fel se venném. a Szomszéd nő olyan pofátlan, hogy a kérésem ellenére vitt el és szedett le egy zöldséget a kertünkből. Nem volt belőle több akkor.
2020. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!