Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, ha szeretem, ha...

Az normális, ha szeretem, ha a filmekben egy nőn uralkodnak?

Figyelt kérdés

Amikor egy török sorozatot nézek, akkor szeretem azt, amikor egy férfi mondja meg a nőnek, hogy hová mehet, mit csináljon. (Pl.: Végtelen szerelem, Feriha)


16 éves lány vagyok, nem volt még egy kapcsolatom se. De az életemet úgy tudnám csak elképzelni, hogy otthon vagyok, nem dolgozok, vezetem a háztartást és gyereket nevelek. A férjem pedig a kenyérkereső. Én ebben a családmodellben hiszek.


Ez normális, hogy így érzek nőként vagy beteges?



2020. jan. 2. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

ALAP!


Ez a normális és helyes társadalmi viselkedési forma.

2020. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez szép es jó, ha olyan férjet fogsz ki aki nem él ezzel vissza. Sajnos vannak akik igen, (elég megnézni a híreket mennyi brutális dolog történik néha családon belül) és akkor pénz hiánya miatt elhagyni se tudod.

A másik oldala pedig az anyagi, néhol hiába dolgozik mindkét fél, néha még úgy is hónapról hónapra élnek.


L

2020. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Tehát azt kérdezed, hogy ormális, hogy lusta vagy mint a dög?
2020. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nos, ez a muszlim férfiaknál teljesen természetes (a törökök döntő többsége az). Viszont egy börtön lesz az egész hátralevő életed, ha tényleg így akarsz élni.
2020. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Vmilyen szinten normális, mert régen például ez volt az elfogadott, és ha nem jött volna a feminizmus, akkor valószínűleg még most is ez lenne. De ez a mai világban már csak akkor lehetséges, ha olyan jól keres az apuka, hogy el tud tartani egy családot.
2020. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit régies felfogás, családminta, de normális. Viszont azt ne felejtsd el, hogy az idő sok mindent megváltoztat. Gondolom, ha majd pasid lesz, a szexualitás terén is hasonló vágyaid lesznek. De azt ne felejtsd el, hogy egy nő, aki otthon ül mindig, egy idő után nem ad úgy magára. Minek? úgyis csak a gyerekek látják meg a férj, ha bevásárol hétfőn, utána egész háten ülhet otthon pizsamában. Szal. a lényeg, hogy az elején lehet élveznéd ezt, de egy idő után màr nem olyan a házas élet sem, hidd el, idővel elmúlik a nagy tűz. Plusz, attól még mert Maricsuj meg a többi mindig csinos volt, nem biztos, hogy te is csinos leszel. Mi van, ha a férjed megunja a non stop háziasszony csaját? téged ugye, és utána új kalandok után néz. Megcsal, te meg választassz, hogy vagy szemethunysz felette és neveled a gyerekeid, vagy elválsz és vagy szülőkhöz mész, vagy minimálbérért dolgozni, albérletbe.Gondold ezt még át.
2020. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Egy normalis világban ez eszedbe sem jutna.

A gáz pedig nem csak az, hogy így nézel a nőtársaidra, hanem az is, hogy tudat alatt ilyen hímet is választasz majd magadnak, márpedig nem lehet kiegyensúlyozott életét élni úgy, ha uralkodnak feletted.

2020. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rabszolgatartás is volt régen, az sem volt normális. Lehet, hogy saját párkapcsolatod nem volt, de ide a rozsdást, hogy vagy ilyen az apád vagy egyedül nevel édesanyád.
2020. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig hány beteg privit kaptàl?
2020. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük,hogy régen így ment lehet mondani talán,hogy normális,de a mai világban,ahol a nők kiharcolták az egyenjogúságot (nem rossz értelemben,semmi ilyen)már nem feltétlen oldható meg.
2020. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!