Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ritkán ír vissza, ez mit...

Ritkán ír vissza, ez mit jelent pontosan? 19f

Figyelt kérdés
Ha unatkozom vagy magam alatt vagyok random idegenekkel is szoktam chatelni (ne kérdezzétek miért). Ezt nagyrészt a gyakorin végzem, mert más netest nem ismerek. Szóval elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, de úgy veszem észre annyira nem érdeklem őt és nem tudom eldönteni miért nem akarja, hogy ennek vége legyen. Néha teljesen jól elvagyunk, viszont mostanában elég szűkszavú és nem is azokra válaszol mindig ami a téma volt. Volt úgy is, hogy megkérdeztem tőle miért ilyen a hozzáállása ehhez és azt válaszolta, hogy nincs velem semmi problémája. Ettől függetlenül nem teljesen értem miért akarja tartani a "kapcsolatot" ha csak néha-néha 1 héten 1-2x ír vissza.

2020. jan. 2. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Unatkozik
2020. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó vagy neki, ha unatkozik.
2020. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Tipikus mai nő: akkor válaszol ha kedve van, de azt elvárja hogy te körülrajongjad.
2020. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélgetni van kedved, írhatsz nekem is, én minden nap nézem az oldalt. Lehet nem válik előnyömre, de függő vagyok. :D
2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!