Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kérdésem lányok hozz szól,...

A kérdésem lányok hozz szól, tudnátok segiteni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam discoba és oda jött hozzám egy lány , megkért ,hogy üljek oda az asztalukhoz mert a barátnőjének tetszem.

Én persze oda mentem beszélgettünk és egy kis idő után mondta ,hogy maradjak ott mert megy a barátnőjével a WC-be.

Na most én azt hittem ,hogy mégsem tetszem neki azt elmentem. Szerintetek jól döntöttem vagy tényleg le akart rázni mert még sem voltam annyira jó parti?



2020. jan. 3. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vártam volna kicsit, hogy visszajönnek-e :D
2020. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mentek wc-re, mert a lányok együtt járnak pisilni. Meg mert ki akartak tárgyalni, hogy mi a véleményük rólad.

Ez még nem lepattintás. :D Egy pár percet azért igazán várhattál volna rájuk.

2020. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy marha vagy öregem.
2020. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es leírt mindent. Jó nagy butaság volt a részedről.

L

2020. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó de az a "kicsi" kb 10 perc volt :D

És utána mikor vissza jöttek nem voltam annyira messze tőlük azt nem keresték tobább a társaságom.

2020. jan. 3. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahogy te a lepattintást vélted egyértelműnek, ők meg azt, hogyha nem vártad meg őket, akkor nem érdeklődsz a leányzó után. Akkor meg minek menjen oda még egyszer, hogy naaaa, tuti nem jön/jövök be?
2020. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!