Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan utazhatom körbe a világot?

Hogyan utazhatom körbe a világot?

Figyelt kérdés

Szegény családban nőttem fel, nem jártam nyaralni, kikapcsolódni, sőt még a Balatont sem láttam élőben pedig már 21 éves vagyok.

A legnagyobb álmom, hogy körbe utazzam a Földet.

Ezt hogyan valósíthatom meg?

Társalgási szinten beszélem az angolt, és érdekel is tehát tovább fejleszthető még, Én úgy gondolom.

Kacerkodom a pincér, felszolgaló szakmával.

Mit gondoltok erről?

Vagy van esetleg más tippetek?

Mindenképp szeretnék dolgozni az adott országban, ha csak 1 hónapot de mégsem ingyen vagyok ott, gondolom értitek mire gondolok.

Jelenlegi uticélok:USA, Mexico(Tulum), Izland, Peru, Bahamák, Tunézia, Egyiptom, Japán, Ausztrália, Törökország, Mallorca, Görögország, Dél-Afrika(szafari), Galapagos-szigetek



2020. jan. 3. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép, szimpatikus életcélok, gondolatok, megérdemelnéd, hogy sikerüljön! :)
2020. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. jan. 3. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit azért más, de gondolkozhatsz luxus(üdülő) hajó szolgálaton.

Sok munka, azért keveset láthatsz is, mindenesetre tőkét gyűjthetsz, amikor jobban a magad ura leszel.

Mexicot ha megteheted, ne hagyd ki..

Mexico City, Teotihuacan, Palenque, Chichen Itza, MonteAlban.. Mexico Citytől Cancunig.

2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En mindenkeppen lebeszelnelek a luxushajos pincerkedesrol. Nagyon kemeny, nem eri meg.

Amit tehetsz, szerezz angoltanari diplomat, utana barhova elmehetsz tanitani. diplomaval meg a nem anyanyelvi angoltanarokat is szivesen fogadjak.


A masik amit tehetsz, hogy onkenteskent mesz ide oda, pl workaway, akkor altalaban dolgozol 3-5 orat naponta, es adnak erte szallast meg etelt, persze ehhez kellene egy kis toket gyujteni. Hogy legyen mibol tovabb utaznod.

Ha van valami digitalis tudasod, akkor esetleg szamitogeprol is dolgozhatnal, szoval nem maradnal penz nelkul.

2020. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Baby Sitter? Persze, ha lány vagy akkor több az esélyed.

Régebben rákerestem és általában csak hétfőtől péntekig volt a munka idő.

Van olyan, amelyik csak pár órás naponta a szülők miatt. Esetleg nézz utánna, ha gondolod. Szállást, ételt kapsz pluszba.


Sok sikert a céljaidhoz. :)

2020. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külföld. Magyarországon ez lehetetlen, hacsak nem Felcsúti gázszerelo vagy😀. Nekem is ez az álmom, Norvégiában élek, 12 országban voltam, pedig a Balatont 18 évesen láttam először😀
2020. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát most Balatonnál messzebb nem jutsz el 😂
2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!