Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem unalmas az életed?

Miért nem unalmas az életed?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert érdekessé teszem
2020. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert bolond vagyok, és mindíg kitalálok valamit, ami érdekesebbé teszi vagy teheti. De hidd el, a hétköznapok java része nekem is, és szerintem az emberek döntő többségének is az. Ezért kell bele néha valami varázst belevinni. Mindegy mi az, szinte az is, hogy milyen irányba mozdít. De így talán nem lesz unalmas.
2020. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén bolond vagyok. Ezzel szerintem mindent elmondtam.
2020. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem unalmas, de igyekszem a magam szintjén változatossá tenni.


Az én filozófiám az, hogy hetente legalább 1 "kimozdulós" nap legyen amikor elmegyek valahova, megnézek valamit, csinálok valamit. Múzeumok, főleg techniakiak érdekelnek. Idei terv a Reptár például és a Pintér művek haditechnikai parkja. Vagy sokat kirándulok, teljesítménytúrázom. Átlag 2-3 hetente. Előző évben 600+ km-t mentem, csomó embert megismertem, és rengeteg szép helyet láttam.


A kimozdulással lehetőséget adok arra, hogy csomó dolog történhessen velem, amiről aztán lehet beszélni egy ideig. Ugyanezt csinálták régen a bulizós haverok. Egyszer mentem el velük, nagy csalódás volt, pangós este, ők mégis utána úgy adták elő, mint életük estéjét. Vagy haverokkal elmentünk balatok körbe tekerésre. Onnantól az ottani sztorikból "éltünk" fél évig.

2020. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert teszek azért, hogy ne legyen az.

- Rengeteg utazok.

- Sok időt töltök a barátaimmal.

- Két sportot is versenyszerűen űzök.

- Több hobbim is van, amikkel imádok foglalkozni.

2020. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem az? De én így szeretem.
2020. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!