Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért gondolják...

Az emberek miért gondolják azt szinte mindig, hogyha tusfürdő csomagot kapnak, azt azért kapják, mert büdösnek hiszik őket?

Figyelt kérdés
Én pl. imádok ilyen csomagokat venni, nagyon szeretem a kozmetikai holmikat. Nagyon sok helyen olvasom viszont, hogy "dove tusfürdőt kaptam, pedig nem vagyok büdös".
2020. jan. 4. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Oké, megveszed, de ha te szereted, miért adod másnak?
2020. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy venni magamnak, illetve kapni. Ritkán ajándékozok ilyet, de szerintem baromi jó ajándék ötlet. Ha adok is ilyet, az nem azért van, mert büdösnek gondolom az illetőt.
2020. jan. 4. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Utoljára nagyszülőktől kaptam ilyen csomagot kisgyerekként még a 90-es években. :D


Szerintem egyáltalán nem jó ajándék, nem tudhatod, hogy a megajándékozott milyen illatot szeret, milyen típusú a bőre (pl. száraz, érzékeny, zsíros), milyen tisztálkodószert preferál (pl. tusfürdő, bioszappan, tusolózselé) és emellé még személytelen és fantáziátlan is.

2020. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi max vicceskedve szoktuk ezt mondani. Bár őszintén szólva szerintem az ilyen csomagok általában amolyan "fogalmam se volt, mit vegyek neked, de valamit muszáj volt" hangulatúak. Én az anyósomtól kapok mindig ilyent, mikor nem jut jobb eszébe. Mondjuk nem bánom, mert mindig jó illatúakat választ, én meg magamtól nem válogatnék, hanem csak megvenném a szokásosat. De az sem mindegy, kitől kapod, lehet, van, aki tényleg ezzel akar utalni. De jobb esetben van olyan viszonyban az ajándékozó meg az ajándékozott, hogy tudják, mit gondol erről a másik.
2020. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
4-es vagyok, jót mond az előttem szóló. Az idei csomagban volt többek között egy dezodor, teljesen más típusú izzadásgátlót használok, illetve egy sampon száraz hajra, de full zsíros a hajam. Szóval a 4 dologból kettőt odaadok valakinek.
2020. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már kb. 15 éve ilyeneket kapok.

Felnőtt ember vagyok, nem pazarlom a pénzem gyerekre, így év közben megveszem magamnak ami kell. A rokonoknak így sok ötlete nincs és drága ajándékot sem szokás nálunk adni. Egy ismert márka tusfürdő cosmagja tökéletes megoldás, közelebbi rokon esetén egy kis pénz mellé és kész. Soha senkiben nem merült fel, hogy büdös lenne ezért

2020. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azok mondják, akiknek nem találták el az ízlését, igényeit, hogy milyen használnak.

Én ajándékoztam idén ilyen csomagot, olyan családtagnak akiről tudom hogy mit használ, mit bír a bőre, így hasznos ajándék volt és örültek neki.

Nekem bármilyen tusfürdő jó, egyébként is mindig váltogatom, így én is örülök egy ilyen csomagnak.

2020. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki azt hiszi, a testszaga miatt kap ilyet, azzal nyilván nincs az ajándékozó olyan kapcsolatban, hogy ilyet vegyen neki.
2020. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem amikor ilyeneket kapok ☺ és nem vagyok büdös,lehetetlen,mert sajnos van egy olyan mániam,hogy folyton fertőtlenítek,ilyen szerekkel is mosok,teafaolajos cuccokat is használok testre. Ééés állandóan tisztálkodom,kezet mosok,hajat mosok,mosok mosok mosok mosok ... 😁

Amúgy tényleg örülök ezeknek a csomagoknak ☺ Mondjuk mindennek örülök amit szeretettel adnak ☺

2020. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek a totál fantáziátlan dm-es leértékelt tusfürdő pakkok nekem az iskolás osztálykarácsonyokat idézik. Ott pedig valóban azok az emberek kaptak általában ilyet, akik khm...nem annyira adtak a személyes higiéniára.

Szóval nekem egy ilyen basic csomag abszolút nem jó jel, vagy tényleg a büdösség jut eszembe vagy az, hogy az ajándékozó egy percet nem gondolkodott, hogy minek örülnék (meg is kérdezheti, nekem az nem ciki egyáltalán). A kozmetikumok eleve olyan terep, ahol nagyon könnyű mellélőni, lsd a korábbi válaszolók példáit. Ha azt akar valaki venni, akkor derítse ki, hogy az ajándékozott miket használ.

Meg azért szerintem mondjuk egy különleges fürdősó és egy legalapabb Dove tusi közt van különbség.


“imádok ilyen csomagokat venni, nagyon szeretem a kozmetikai holmikat.”

Ha ajándékozol, akkor nem a saját ízlésedet kéne figyelembe venni. Én meg imádok szerelni, mégis szerintem eléggé le lenne hangolódva az unokahúgom, ha legközelebb egy csavarhúzót kapna tőlem. Pedig arra is mindig szükség van egy háztartásban.

2020. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!