Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy önbizalomhiányos lány...

Egy önbizalomhiányos lány általában melyik férfi típusnak tetszik? Tetszik egyáltalán a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Hogyan fejeződik ki, hogy önbizalomhiányos?


A sarokban gubbaszt és nem szól senkihez? Az nem jön be.


Vagy normálisan viselkedik, csak egy kiló vakolattal keni be magát, mert csúnyának gondolja magát? Abból nem lesz baj a férfiaknál.

2020. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha magamból indulok ki, akkor azoknak akik szintén önbizalomhiányosak kissé.
2020. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik, türelmes vagyok, megvárom míg megnyílik.
2020. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Persze. Jellemzés:hűsèges, okos, jóképű, nem befolyásolható. Akik ezeket a tulajdonságokat maguknak tulajdonìtják, azok elmondhatják, hogy tetszenek nekik a fent emlìtett lányok.
2020. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ milyen gyakorlatban. Barátnőm önbizalomhiányos, de teljesen normális, kedves, nyitott és megértő.


Regen örültem az önbizalomhiányos lányoknak, mert arra gondoltam hogy normálisabbak, hiszen csendesebbek és talán többet gondolkodnak, mint a többi lány. Hát a többség semmivel se jobb, hiába magába forduló. Szóval nem annyira számít, milyen betegsége van, ember függő hogy bejön e vagy sem.

2020. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt mar, hogy nagyon bejott egy visszahuzodo, onbizalomhianyos csaj. Egyszeruen nem tudtam hogyan kozelitsem meg vagy hogy mikent reagalna a kozeledesemre. Ez volt vele a legnagyobb baj.


24/f

2020. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt érzékelem, hogy egy nagyon extrovertált pasi fel tudja pörgetni őket, de érdekes módon egy introvertált férfi is, mert a 2 intro közül az egyik dominánsabbá válik, így egy szinten kiegészítik egymást.

Én is önbizihiányos hapsi vagyok.

2020. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

azoknak, akik széditeni akarnak egy gyanútlan lányt, hogy lefektethessék

azoknak, akik önimádóak, és önmaguk imádatához keresnek valójában társat, nem kölcsönös kapcsolathoz

azoknak, akik maguk is csendesek, visszahúzódóak, vagy valamilyen oknál fogva rosszak az esélyeik a nőknél

azoknak, akik érzékeny érzelmes lelkivilágú pasik

2020. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene...kicsit visszahuzodo vagyok en is.
2020. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok szép lány is önbizalomhiányos, attól hogy magukkal gondban vannak, még mások szemében lehetnek szépek. Ha súlyos eset, akkor nem tudnék vele egészséges kapcsolatot létesìteni, de ha lenne alkalmam közelebbről megismerni akkor próbálnék segìteni. Egyébként vannak "férfiak" akik direkt a gyengébbekre hajtanak mert tudják hogy egy egészséges, erős nő átlát rajtuk és nincs esélyük. Vigyázni kell
2020. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!