Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ember kaját kérne...

Ha egy ember kaját kérne tőletek, vagy innivalót, adjátok neki?

Figyelt kérdés
Nem pénzt kérne,csak éhes vagy szomjas lenne.Ha csak egy kiflit tudnátok venni,az is elég lenne,de adnátok?
2020. jan. 4. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ja, ennyit adnék szerintem, ha van nálam kaja. Boltba ezért bemenni nem fogok.
2020. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mindig segítek azokon akik tényleg rászorulnak. Sose felejtem el mikor a Nyugatinál voltunk pár éve apámmal, pont ettünk előtte és maradt egy szelet pizza ami extra volt, odajött egy farkaséhes ember (de látszott is rajta), apám odaadta neki, olyan jóízűen én még embert enni nem láttam, fél óráig hálálkodott utána. Jó helyre került. Persze nyilván van aki csak pénzt lejmol hogy ihasson meg cigizhessen, de nem mindenki ilyen, és segíteni jó dolog, mi is kerülhetünk még olyan helyzetbe...
2020. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nálam, igen. Volt olyan, hogy vettem is. Pénzt ritkán adok, de ha igen, akkor nekem mindegy mire költi, nem akarom én megmondani neki. Az már az ő baja, ha elissza
2020. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, adnék.
2020. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Már kaját sem adok senkinek. Régebben minden kunyerálónak felajánlottam, hogy pénzt nem adok, de kaját szívesen veszek neki. Így 10-ből kilenc rögtön elküldött az anyámba. A maradéknak vettem egy péksütit, egy szelet pizzát, vagy akármit, erre azok is elkezdték, hogy adjak nekik pénzt is mert látja, hogy van, ne legyek ilyen zsugori. Szóval most már senkinek semmit nem adok. Ha éhes, akkor menjen el dolgozni és meg van oldva a probléma.
2020. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ételt, italt szívesen adnék, ha maga mondaná, hogy arra van szüksége. Sajnos sok olyan esetről lehet hallani, hogy ételt adnak egy hajléktalannak, az meg elhajítja, szóval magamtól nem merek így odamenni.
2020. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom Oszinten ha etelt kerne akkor nagy orommel adnek. De nem azt kernek es mar kuldott el homeless anyamba mert nem annyit adtam neki amennyit o gondolt. Ezek utan mar nem szivesen adok... penzt.
2020. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudnék adni,akkor igen.

Ismertem egy olyan félig hajléktalan férfit,elég sovány volt,beszélgettünk,és megemlítette,hogy nem evett három napja,adtam neki egy marék százast,még visszakozott,hogy nem fogadhatja el,de tudtam,hogy nem kamuzik,tényleg rászorult.

2020. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!