Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam ujraepiteni a...

Hogyan tudnam ujraepiteni a rendszert az eletemben, hogy a tanulmanyaim javara valjon?

Figyelt kérdés

Egy fel ev alatt sikerult kimasznom egy sulyos betegsegbol, de a gyogyulas miatt felbehagytam az egyetemet. Februartol ujra szeretnem kezdeni, de mivel keveset tanultam ez ido alatt (egy okj s kepzest vegeztem el) tudom, hogy az egyetemi anyag mennyiseget nem tudnam befogadni. Egy honapom van felkeszulni, megis most valahogy szetestem. Csak eszek, alszok es edzek, de olyan rendszertelenul, hogy van, hogy reggel 9 kor alszom el, felkelek este 7 kor, ejfelig edzek aztan pl alszok 2-3 orat, megint nekiallok edzeni aztan vissza aludni, megint felkelni enni, stb. Nem birok kialakitani egy kiegyensulyozott napi eletvitelt. Tartok tole, hogy melyvizbe kerulok a tanulas teren es netalantan kihullok vegleg az egyetemrol. Probaltam konyveket olvasni, de ez a szokas is a felborult, es a mindent osszevissza csinalok eletmodom keverekeve valt. Kb az az erzesem, hogy egyedul maradtam es a celjaim olyan nagyok es tavoliak, hogy a mindennapi eletben az alapveto lepeseket nem kezdem el, nem tudom megtenni. Van esetleg valakinek olyan megoldasa, amivel ujra lehet epiteni egy rendszert, eletvitelt?


21f



2020. jan. 5. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egészsèges táplálkozás, rendszeres testmozgás nagyon sokat segìthet ebben.
2020. jan. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rettentő fiatal vagy még és az agyad is. Ha valamit meg akarsz tanulni mev fogod tudni szóval ne gyárts már előre kifogásokat. Akarni kell csak a szervezeted pedig hozzá szokik hogy reggel kell felkelni és este aludni. Azt hogy hogy alakítsd a napod amíg nincs órarend nehéz megmondani, de általában az ismerőseim és én is este megyünk edzeni és utána tanulunk ha kell.
2020. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2020. jan. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!