Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lebeszélni...

Hogyan lehetne lebeszélni Turit a videózásról?

Figyelt kérdés

[link]


Én nem szólnék egy szót sem, de most túl lépett egy határt azzal, hogy mindenbe bele okoskodik.

Nincs még egy érettségije sem, de olyan témákba kotnyeleskedik, amibe semmi keresnivalója. Úgy beszél róla,olyan hangvételbe, mint ha biológus lenne vagy ilyesmi.

Hogyan lehetne leallitani?


2020. jan. 5. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Téged hogy lehet megváltoztatni, hogy ne nézd és helyette kezdj valami értelmeset az életeddel?
2020. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell se lebeszélni, se leállítani.

Ugyanúgy joga van a véleményéhez és megosztani azt, mint bárki másnak.

Ha pedig nem tetszik, ne nézd.

2020. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mondok egy tippet: a youtuben rengeteg jó magas szintű értelmes előadást hallhatsz. Az, hogy te mit mivel töltöd az idődet a te életed minősíti majd. Lehet harcolni a hülyeség ellen, csak 8 milliárd emberből mindenkit “jó “ útra téríteni nem lehet.

Mint ahogy gondolom továbbra is nézni fogod ezt, hiába óva intelek... kérdezhetném én is, de akkor segíts: hogy tudnálak rávenni, hogy minőségi időt tölts önmagaddal és ne lehúzós alacsony szintű dolgokkal töltsd ki a napodat?

2020. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Akárhogy is, legalább a rövid haj jól áll neki. Keveseknek áll jól.
2020. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy most min vagy felháborodva? Igaz, eléggé lebutítva mondja el a dolgokat(talán, hogy a magadfajta is megértse), de egyáltalán nem mond hülyeséget. Az nem az ő hibája, hogy hiszel az olyan hülyeségeknek, mint az oxigénes víz. Tudom, hogy jobb lenne neked, ha mindenki az oxigénes víz hatásairól áradozna, meg éltetné a homeopátiát, aztán mindannyian elmennénk leugrálni a lapos föld széléről, de az az igazság, hogy ezek mind baromságok és csak a hülyéket vezetik meg velük.
2020. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy védjem, de még azok közé tartozik, akik értelmesebb videókat csinálnak. Én ritkán nézem, de mostanában neki is megnéztem pár videóját, üres időmben.

Ez az életének a része, ezért biztosan nem fog leállni, de mondta, hogy hamarosan megint sokat fog dolgozni és keveset videózni, meglesz amit akarsz.

Megnéztem ezt a linkelt videót is. Nem mondom, hogy igaza van, vagy hogy nincs igaza. Ez a saját véleménye. Megrögzött szkeptikus. Van olyan videója, amelyben Isten létét tagadja és az összes spirituális, ezoterikus dolgot, lélekvándorlást, karmát, stb. is elutasítja. Az én véleményemmel is sok szempontból ellentétben van az övé, mégsem akarom betilttatni. Akár meg is nézem a véleményemmel ütköző videót, elkönyvelem magamban, hogy különbözik a véleményünk és azzal el van intézve. Más videósokkal is így vagyok.

2020. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Megrögzött szkeptikus. Van olyan videója, amelyben Isten létét tagadja és az összes spirituális, ezoterikus dolgot, lélekvándorlást, karmát, stb. is elutasítja."


Aki valamit tagad, meg elutasít, az nem szkeptikus. Esetleg ateista, vagy vallásellenes, vagy akármi, de nem szkeptikus.

2020. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ateista, de fogalmazhatunk úgy is, hogy szkeptikus egy mindenható teremtő lény létezésével kapcsolatban.
2020. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!