Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » To boldogabbak lettetek...

To boldogabbak lettetek attól, hogy vettetek egy autót, amilyet szerettetek volna?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem. De attól, hogy ráment a megtakarítás java része annó, az rosszul esett. Tanulópénzt meg kellett fizetni.
2020. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs olyan ember aki ne lenne boldog, amikor beteljesül egy régi vágya. Az nyilván más kérdés hogy utána hogy válik be a gyakorlatban, de amikor megveszed egészen biztosan boldogabb vagy.
2020. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem lettem boldogabb. 38 evesen vettem eletem elso autojat, mert falura koltoztunk es muszaj volt. A penznek is lett volna mashol helye, meg vezetni is utalok. De legalabb kenyelmesebb mint busszal xarakodni.
2020. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, életem egyik legjobb döntése volt. Persze mérlegelni kell előtte sok mindent, főként az anyagi dolgokat. De nagy kincs egy saját autó, és az élmények vele megfizethetetlenek.
2020. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Igen :) mindig mikor beleülök örömmel tölt el
2020. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Hát akár mondhatnám is. Korábban is mindig autóval jártam, szóval húdenagy újdonság nem ért. Gyorsabban érem el a célomaf, mint bármi mással, meg hát 4 kereke van, lehet kormányozni, gázt adni, fékezni... viszont az új az egy nagyobb, és biztonságosabb járgány. Szóval elégedettebb vagyok így. Boldoggá tesz a tudat, hogy nem eshet akkora bajom egy balesetben, mint a korábbi autóban. Sőt, ebben egyéb vezetéstámogató elektronika is van már, nem csak ABS meg szervó, amikkel akár el is kerülhetek baleseteket.


Gondolom azért kitűnik az én szempontom. Nálam az autó az egy eszköz, ami biztonságban és kényelemben eljuttat A-ból B-be. Ha növekszik a biztonság és a kényelem, akkor növekszik az elégedettségem.

2020. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egyébként nem. Világosodj meg, azt kívánom:)
2020. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Én megkaptam a régi családi autónkat. Ha ez nem hullott volna ingyen az ölembe, akkor nem ilyet vettem volna, de igazából szeretem ezt az autót. Mindig is szerettem. Szóval igen, boldog vagyok tőle, hogy most az enyém.
2020. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Lemaradt az előzőből, hogy ha megveszem majd mellé azt, amit szerettem volna, attól is boldog leszek. Szeretek mindent gyűjtögetni, csak az autók kicsit költségesek az ilyesmihez. :D
2020. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Én fél éve vettem autót, ez az első saját. Eddig nem volt rá szükségem mert keveset vezettem, akkor meg kölcsönkértem a családi kocsit. Boldog nem lettem tőle, de szép tekintélyes autó és büszke vagyok rá. Meg amióta megvan, többet is mozdulok ki itthonról. Szeretem vezetni
2020. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!