Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki?

Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Az lenne a kérdésem,hogy a twerkes lányok feneke inkáb izom vagy zsír? A kérdést csak azért teszem fel, mert szeretnék én is megtanulni twerkelni a barátomnak,viszont próbáltam és valamiért nem megy úgy,mint a videókban..Nem vagyok deszka lány ,nagy a fenekem,de szerintem nem elég zsíros vagy nem tudom😑A válaszaitokat előre is köszönöm!!☺️

2020. jan. 5. 18:02
 1/6 Peterferi válasza:
Nézz videókat és edz fenékre.
2020. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már 1 hete edzek
2020. jan. 7. 16:57
 3/6 anonim válasza:

Csinálj kitöréses gyakorlatokat de nem szabad annyira túlzásba esni mert a zsírt fogod rázni nem az izmot!

Én twerkelek és van mikor a fenék izmot kell összehúzni. Persze felvaltva.. Ha van kérdésed írj nyugodtan❤️❤️🙂

2020. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sikerult?

Ha igen nehezen tanultál meg twerkelni?


Én most próbálgatom, néztem videot a helyes technikáról, de még így is lassú erőlködés az egész :D valamit rosszul csinálok vagy idő kell rá hogy gyorsabban, természetesebb mozdulayokkal csinaljam?

jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tanultam :) csak jött magától :D

Videóból lestem el én is, ott lattam hogy tobben a csipojulet mozgattak,de akinek nagyobb voot a feneke nekik eleg volt csak a fenek izommal jatszani :)

ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És az már mozgatta a zsírt :)
ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!