Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehetsz még teljesen...

Miért nem lehetsz még teljesen boldog? Miket kell még elérned?

Figyelt kérdés
Mi hiányzik az életedből ,amiktől ugy érzed végre teljes lehetsz? Nekem még két gyerek,hitel saját házra,munka amit szeretek,utazgatások.kb minden téren.párom az van és jó munkája van,csak még nem tudunk előrelépni.. Nektek?
2020. jan. 7. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont, hogy a magánélet. Végre a saját magam ura lehessek egyedül, önállóan. Munka terén nagyjából rendben van minden, anyagilag sem panaszkodhatok (persze több, jobb mindig kellene)
2020. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem igazából csak pénz kéne, abból már megoldódna minden. Kéne egy saját ház/lakás, amivel teljesen független lehetnék. Ha lenne elég pénzem, akkor munkából is kiegészítésként csak valami kreatívat választanék vagy írnék.
2020. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van párom és 2 gyerek. Volt jó munkahely, nagy előre lépési tervekkel. A munkahelyről kiderült, hogy csak látszatra volt jó, rengeteget szívatott. De hálas is vagyok, mert rengeteget tanultam így. De most már tényleg szeretném megtalálni a helyem, tartozni valahová, jól érezni magam az esetleges csapatépítőkön vagy karácsonyi vacsorán és nem a sarokba kuksolva várni, hogy mikor leszek túl rajta.

Emlékszem az utolsó csapatépítőre ennél a cégnél, az osztályvezető megkérdezt: Erika te mit gondolsz erről a problémáról? Ránéztem a csoportvezetőmre, aki jelezte nekem, hogy ne merjek semmit mondani. 😒 Nevetséges volt az egész.

Szóval egy jó munkahely kéne, nem kell túl nagy fizetés nettó 220-250-el kezdetben simán megelégednék. De legyen előrelépési lehetőség, és persze jó csapat, akikhez az ember szívesen jár be, és nem gyomorgörccsel.

De jó lenne Budapest környékén élni, ott hamar megtalálnám a helyem, de itt alig hirdetnek, a jó helyekre legfeljebb kihalás utján, protekcióval lehet bejutni.

2020. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kb. minden 2. embernek ez a vágya mostanában, de utazni szeretnék. Nem csak 1-2 napokra, hanem hosszabb időt eltölteni a világ különböző helyein.


Amíg azért dolgozok, mert szükséges a megélhetésért, addig nem leszek teljesen boldog soha. Ha a pénz nem lenne probléma hosszútávon, akkor sokkal kevesebbet stresszelnék és sokkal több időm lenne azokra a dolgokra, amik fontosak számomra, szóval ez jelentené nekem a boldogságot.

2020. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nem is lehetek, van gyerekem pedig soha nem akartam, és mivel nő vagyok így ezt a részt kitörölni nem lehet
2020. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5- ös,Még aki nem akart,végül az is boldog lesz a gyerekétől durva hogy téged boldogtalanná tesz.de miért nem voltál abortuszon?...
2020. jan. 7. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
1, Egy alapbetegség miatt; 2, Már semmit. Új életet nem lehet kérnem; 3, Egy új élet, mellé egy barátnő, aki elfogad.
2020. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: Ekkora blődséget ne szajkózz. Ezt csak azok mondják akik szemellenzősén csak a gyerekvállalásban látják az élet értelmét. El kell fogadni, hogy nem mindenkinek az a vágya, hogy az életét más rabszolgájaként, valaki másnak alárendelve élje le (még ha sarkítva is van, ez a lényeg). Én meg tudom érteni, #5 válaszát. Én sem tudom mit kezdenék magammal és az életemmel, ha véletlenül egy gyerekről kellene gondoskodnom.


#1

2020. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!