Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sírsz a buszon én pedig...

Sírsz a buszon én pedig odamegyek és megkérdezem, hogy mi a baj. Mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam a buszon egy kb velem egyidős lányt, aki sírt a buszon.(pont karácsony előtt)

Akkor elgondolkodtam, hogy odamegyek és megkérdem tőle, hogy mi a baj.

De végül nem mertem, mivel nem tudtam elképzelni, hogy reagálna.

Érdemes ilyenkor odamenni? Van akinek jól esik ez? Vagy olyankor az emberek általában nem akarnak senkivel sem beszélni?

17 éves lány vagyok.


2020. jan. 7. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem jol esne. Kb fel perc alatt kiderul szamodra, hogy szuksege van-e segitsegre. Szerintem nyugodtan menj oda ilyenkor ha ugy erzed, es ugyis erzekeled, hogy akar-e rola beszelni. Ha meg nem, akkor is emberseget tanusitottal es nem csak elmentel egy latszolag bajban levo embertarsad mellett, ami szep dolog :)
2020. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Melyik buszon sírjak hogy odagyere? :/ De ha odajössz ne zavarjon ha kiöntöm a szívem
2020. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
én elküldenélek a fenébe
2020. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Meglepődnék, de azt nem hiszem, hogy megosztanám veled a problémám. Kit érdekel...
2020. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Meglepődnék és nagyon jól esne a gesztus. Ennek ellenére biztos, hogy nem mesélnék semmit.
2020. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Nekem tuti nagyon jól esne, ennek ellenére nem mesélném el, zárkózott vagyok, de az egyik barátnőmmel ez már megtörtént és ő mintha a legjobb barátja lett volna elmesélte töviről hegyire. :D
2020. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
aranyos vagy nagyon!
2020. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem örülnék, mert én ilyenkor még a legközelebbi szeretteimmel sem akarok beszélni. Ettől függetlenül kedves gesztusnak tartanám, megköszönném de udvariasan megkérném, hogy hagyjon békén.
2020. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Én alapból nem tudom elképzelni magamról, hogy idegenek előtt sírjak, de ha mégis ez történne és valaki oda is jönne hozzám, egy személyesebb dologba nem szívesen avatnám be. Szerintem annyit mondanék, hogy sajnálom, de nem igazán szeretnék beszélni róla.
2020. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne a gesztus, de ha idegen vagy akkor inkább csak megköszönném a kérdésed de nem tudok ismeretlenek előtt megnyìlni. Esetleg megkérnélek hogy dumáljunk valami másról. Már az is segítség a részedről. Biztos van olyan aki elküld a fenébe, hogy mi közöd hozzá de ő magát minősíti ezzel.
2020. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!