Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Yungblud-Parents háttere?

Yungblud-Parents háttere?

Figyelt kérdés

Dominic a Parents című számjában ugye a szülőket minősíti le. A Psychotic kidsben pedig elmebeteg gyerekekről énekel.

Összefüggésben van ez Dominic életével illetve gyerekkorával? Saját tapasztalatokról ír?


2020. jan. 7. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a saját életéről szól. Azt mondta, hogy ezeknek a daloknak olyan történtek az alapja az, amit különböző emberek mondtak el neki. Pl a Parents videoklipjében a saját apja is szerepel. Ha a sztori a sajátja lenne, akkor nem lennének olyan viszonyban, hogy az apja tényleg részt vegyen a klipben.
2020. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudtam. Köszi a választ. Az apa szerepét játsza a saját apja a klipben?
2020. febr. 21. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, az apa a klipben, a saját apja.
2020. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a Psychotic Kids-ben a fiatalsagrol, es a drogproblemakrol szol, atvitt ertelemben arrol, hogy az idosebb generacio nem erti a fiatalokat, es ugy hiszik, nem tudjak, mit csinalnak. Ezt onnan gondolom, hogy Dom sokszor mondja hogy mi masok vagyunk mint barki mas (marmint a 21. szazadi fiatalok), es hogy nagy dolgokat tudunk elerni igy kozosen, eppenseggel a szuleink ezt nem ertik, mert szerintuk “Youth is wasted on the young”; vagyis hogy ertelmetlen dolgokra pazaroljuk az idonket es hogy nem muszaj megvaltoztatni dolgokat ahhoz, hogy onmagunk-, es onmagunk legjobb valtozatai legyunk.

Persze van benne sajat tapasztalat, Dom minden szamaban van sajat tapasztalat, maximum atvitt ertelemben. :)

2020. febr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy teljesen normális családi háttérrel, nem alakul ki ilyen durva "lázadás?". Gondolok itt az öltözködésére és a sminkekre.

Oké, hogy ADHD-s, de ettől függetlenül se kellene ennyire durván kitűnnie, ha minden rendben lenne.

2020. febr. 29. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, azt se hogy a forrás megbízható, ahol olvastam, de úgy volt elvileg, hogy ugye ADHD-s és ezt a szülei nagyon nehezen, vagy nem is tudták kezelni. És elég fiatalon elköltözött otthonról, Londonba ment, valami művészeti suliba, de valahogy nem jöttek össze a dolgok, le akarták beszélni erről a stílusról, vagy leginkább a megjelenéséről, ahogy kinéz, nem hittek benne. Emiatt nem nagyon volt jól mentálisan sem, és gondolom ezek miatt, lett ilyen, és hogy ő akkor is megmutatja, hogy így is tud lenni valaki, így is tud érvényesülni.

Mintha valami ilyesmit olvastam volna, de pontosan nem tudom, de talán ez lehet a háttérben.

2020. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így már érthetőbb a dolog^^ köszönöm.

Olyat is olvastam, hogy 9 éves korától már festettee a körmét:D

2020. márc. 7. 10:40
 8/9 D.R.H. válasza:
Az 1. és 2. kommentelőnek:Nem az apja szerepel a videóklippben...
2020. márc. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az öltözködése a stílusa mindig is benne volt. Meg az hogy ADHD-s az a stílusát nem befolyásolná.

Én nagyon imádom és rohadt sokat adott pedig csak a zenéit halgattam de neki köszönhetően megtaláltam a saját stílusom.

2020. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!