Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te félsz a haláltól? Mire...

Te félsz a haláltól? Mire számítasz, mikor fogsz meghalni, és hogyan?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 23:41
1 2
 1/18 Magic ***** válasza:
81%
Nem félek. Szerintem vagy én ölöm meg magam egyszer vagy elcsap egy nagy sebességgel haladó jármű amikor figyelmetlen vagyok.
2020. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2020. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Aki fel tudja fogni, hogy soha többé nem létezik majd,

és ez bármelyik pillanatban bekövetkezhet az fél tőle.


Úgy könnyű bátornak lenni ha valaki nem tudja felfogni és azt hiszi,

hogy az élet is egy videójáték és ha lelőtték lesz még 8 élete...

2020. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ez azért igy nem igaz, mert egyrészt, ha buddhista vagy, akkor pontosan ebben hiszel, mégse videojáték, és ha keresztény/zsidó/muszlim vagy, akkor is hiszel benne, hog van utána egy másik élet is...


szóval, ha felfogod, hogy a halállal meghalsz, de hiszel a túlvilági életben, akkor az is elég, hogy ne éld meg teljes megsemmisülésként a halált!


amúgy a halál valamilyen szinten mindenkinek felfoghatatlan, mert a létezésen belül tudunk csak gondolkodni, és a nemlét kivül esik ezen


abban tudsz gondolkodni, hogy holnap elmegyek a bankba, vagy a fordászhoz, vagy sörözni a haverokkal, és UTÁNA este csinálok valami egyebet, de az már magas szerintem mindenkinek érzelmi sikon, hogy holnap meghalok, és UTÁNA --- nincs már utána ---- (legalábbis itt, ilyen formában)

2020. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem félek a haláltól, igazából várom (nem beteges értelemben, inkább kíváncsiságból), inkább a fájdalomtól félek ami megelőzi.
2020. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Régebben, amikor még voltak vágyaim, céljaim, valamilyen szinten féltem.

Ahogy teltek az évek, eljutottam egy olyan szintre, hogy igazából nem érdekelne ha nem is lettem volna. Teljesen feleslegesnek találom az életem erre a földre. Aludni szeretek nagyon, mert akkor tényleg olyan, mintha nem léteznék. Remélem a halál is ilyen lesz, nem valami örök kínszenvedős tüzes pokol.

2020. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert a jó emberek halnak meg korán, én rossz vagyok úgyhogy sokáig élek.
2020. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem félek, igazából megbarátkoztam a gondolattal, hogy jelenlegi állapotban, ha így megy tovább az életem, akkor pár év
2020. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem félek, csak ne fájjon. (Meg most azért nem lenne jó, mert a lányom jön haza 10 ezer km-ről, nem láttam egy éve, szóval január 25-ig nem lenne jó megkrepálni.)
2020. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!