Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak mit néztek meg...

Fiúk/Férfiak mit néztek meg először egy lányon/nőn?

Figyelt kérdés
Mi az amit először megnéztek? És miaz ami aztán a legfontosabb egy külsőn? Illetve mi a kizáró ok amiért nem kezdtek ki a női nemmel ? (Csak külső)
2020. jan. 8. 05:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem én az arcával kezdek, ha az arca szép azzal engem meg lehet fogni. Onnantól kezdve számomra az alkata és egyéb testi adottságai másodlagosak.
2020. jan. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig a lány arcát, azon belül is a mosolyát nézem meg először. Számomra a mosoly az, ami könnyen le tud venni a lábamról. Utána nézem magát az arcot, a test nem lényeges. Mondjuk van valami, ami nálam kizáró ok, ezek pedig az óriási mellek. Nem szeretem őket, nem tetszenek.
2020. jan. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Ne hidd el a rizsát!

Az alakot nézik csak. Az arc nem számít, lehet akármilyen bányarém.

Ha nem vékony, az kizáró ok. Persze a ducit is megdugnák, nagyon is! Csak hát azt ciki lenne felvállalni a haverok előtt - pedig titokban ők is megdugnák...

Ez van.

2020. jan. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Egy jo alakra mindig felkapom a fejem. Aztan az arc.
2020. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
47%
Lány vagyok de szerintem minden fiú először az arcot nézi, utánna alkat aztán a többi
2020. jan. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem altalanos, mert vannak akiknek peldaul a labak a fontosak, vagy a hatso, vagy a mellek stb.


En mint az ide valaszolok tobbsege, szinten az arcot. De vannK meg legalabb ennyire fontos dolgok, amik akkor derulnek ki, amikor beszeltek egymassal. Peldaul, hogy milyen a kisugarzasa, joindulatu legyen, ne legyen onzo, egoista, ne legyen anyagias.

2020. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Arc, lábfej.
2020. jan. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Felülről lefele sorban.
2020. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
53%
Fentről lefelé, és abszolut nem kizáró hogy duci, teltkarcsú. Inkább nálam a nagyon sovány.
2020. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

Először megnézem a szem, arc, majd lábfejet, ha lehet. Ami a legfontosabb a lábfej, és az arc összesítve (a lábfejet csak tavasztól őszig tudom megnézni).

Ha az arcán látszódik, hogy igazi fekete öves, akkor kihívást érzek irányába, mert tudom, hogy reménytelen vagyok vele szemben. De épp ez az, ami érdekes.

2020. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!